Itāļu valodas kursi


Pronti, partenza.. via!!!  Aicinām pieteikties regulārajiem itāļu valodas kursiem!


Sākusies reģistrēšanās 5 mēnešu itāļu valodas kursiem, kuru sākums ir 2018. gada februārī. Dažāda līmeņa apmācības notiks divas reizes nedēļā rīta un vakara laikos. Mācību noslēgums 2018. gada jūnijā.

Kursa laikā plānojam vieslekcijas ar itāļu klātbūtni, sarunvalodas nodarbības, kā arī dažādas kultūras aktivitātes, kur studentiem ir iespēja satikt domubiedrus un praktizēties itāļu valodas apguvē.  Bez tam, L'ITALII studenti regulāri saņem aktuālāko informāciju par vietām / lietām / notikumiem saistībā ar Itāliju Latvijā.

Pieteikšanās:  Lai pieteiktos izvēlētajam itāļu valodas kursam, lūdzam tiešsaistē aizpildīt reģistrācijas formu, kas atrodama ŠEIT. Nosūtot pieteikumu, ar Jums sazināsies un reģistrācijas apstiprinājumu sniegs kursu administrators.

Ja Jums ir priekšzināšanas, aicināsim Jūs uz klātienes testu - tikšanos, iepriekš vienojoties par laiku!

Kursa ilgums: 70 akadēmiskās stundas (1 nodarbība ilgst 2 akadēmiskās stundas / 90 minūtes).

Kursa cena: 425 EUR/par kursu (slēdzot līgumu par dalīto maksājumu  - maksāšana 4 daļās - 106.25 EUR / vienā maksājumā.). Maksājot visu summu uzreiz, saņemiet atlaidi 25 EUR apmērā.

Mācību grāmatas cena nav iekļauta mācību maksā. Mācību grāmatu par papildus maksu (~25 EUR) varēs iegādāties kursu norises vietā pēc kursu uzsākšanas.

Nodarbību vieta: Rīga, Lāčplēša ielā 36-4a.

Papildus informācija: Ja jums rodas jautājumi par kursu norisi, rakstiet e-pastu: info@litalii.lv vai zvaniet pa tālr. 29858202


 ________________________________________________________________________________

Itāļu valodas kursi ceļotājiem - bez priekšzināšanām

Vai esi izlēmis savas nākamās brīvdienas pavadīt saulainajā Itālijā?  L'ITALII Tev var palīdzēt šo piedzīvojumu padarīt vēl patīkamāku! Lai izvairītos no liekām neskaidrībām un neriskētu pazust šājā brīnumu pilnajā valstī, aicinām uz Itāļu valodas kursu ceļotājiem!

Kā pateikt "paldies" itāliski? Kā rezervēt viesnīcu un pasūtīt ēdienu restorānā? Īsais ievadkurss itāļu valodā "Itāļu valoda ceļotājiem" ir domāts tieši tev (iesācēju zināšanu līmenim - bez priekšzināšanām). Kursa ietvaros tiks apgūti vienkārši izteikumi un elementāras frāzes, lai nodrošinātu konkrētas vajadzības ceļojumu kontekstā.

Kursa norise
Kursa apjoms: 12 nodarbības (1 nodarbība ilgst 90 minūtes)
Kursa ilgums: No 2018. gada 9. janvāra līdz 2018. gada 15. februārim (otrdien/ceturtdien)
Nodarbību laiks: 19:15-20:45
Pasniedzējs: Davide Scardino
Cena:  95 EUR/par kursu (grāmata iekļauta cenā)

Tēmas:

- Buongiorno! Come stai? Sasveicināšanās, iepazīšanās, personīgā informācija.
- Singola o matrimoniale? Viesnīcas rezervācija, viesnīcas pakalpojumi un istabu veidi.
- Per me un caffè! Itāļu valoda bārā/restorānā. Uzturs un dzērieni. Skaitļi un cenas.
- Mi sono perso! Vietas pilsētā, apkārtējā vide un apskates objekti. Ceļa norādes. Sabiedriskā transporta veidi un biļetes.
- Che bella giornata! Laika apstākļi un apģērbs.
- A che ora ci vediamo? Brīvais laiks un izklaide. Pulksteņa laiki.
- Andiamo in Italia.  Itālijas kultūras īpatnības.


Atsauksmes no studentiem:

Biju dzirdējusi, ka itāļu valoda ir viegli apgūstama, tāpēc atļāvos mesties šādā avantūrā kā 12 itāļu valodas nodarbības ceļotājiem. Un esmu sajūsmā - valoda ir skanīga, dvēsele gavilē, to klausoties! Valodā ir daudz internacionālismi, kuru nozīmi var uzminēt, un tādā veidā vārdu krājums ir vieglāk apgūstams. Ātri apgūstama ir lasīšana - tas dod drošības sajūtu, ka ar vārdnīcu rokās uz ielas Itālijā nepazudīsi, jo nepieciešamo varēsi nolasīt itālim priekšā. Tā kā ir tikai 12 nodarbības, varu pieminēt, ka pasniedzēja ir ļoti labi atlasījusi tēmas, kas nepieciešamas ieskata gūšanai - iepazīšanās, skaitļi, iepirkšanās, ikdiena, ēdieni un restorāni u.c. Šis kurss man ir devis pamudinājumu apsvērt iespēju apgūt itāļu valodu jau nopietnāk. (Baiba)

Man patika šis kurss ceļotājiem. Tā kā ši ir mana pirmā pieredze ar itāļu valodu, tad jāatzīst, ka biju domājusi līdzīgi valdošajam stereotipam, ka itāļu valoda ir viegla. Bet šo nodarbību laikā atskārtu, ka tā nebūt nav. Patika, ka visas ceļojumos iespējamās tēmas tika aptvertas. Domāju, vai nepamācīties vēl uz priekšu.. Liels paldies par jauko iespēju izvingrināt smadzenes un kaut ko jaunu iemācīties! (Iluta)

Pēc īsā kursa "Itāļu valoda ceļotājiem" mana vēlme iemācīties itāļu valodu ir tikai pieaugusi! (Evija)


Pieteikšanās:
 Lai pieteiktos izvēlētajam itāļu valodas kursam, lūdzam tiešsaistē aizpildīt reģistrācijas formu, kas atrodama ŠEIT. Nosūtot pieteikumu izvēlētajam kursam, ar Jums sazināsies un reģistrācijas apstiprinājumu sniegs kursu administrators.


________________________________________________________________________________

NERO SU BIANCO


"Melns uz balta" ir augstākā līmeņa studentiem paredzēts kurss, kurā tiks lasītas un komentētas ziņas no Itālijas un visas pasaules!

“Kafija, radziņš un avīze” - lai kur arī mēs būtu, Milānā vai Palermo, tā itāļi sāk dienu! Tas ir rituāls, ko var novērot itāļu bāros - itāļi, baudot radziņu un iemalkojot kafiju, pārlapo rīta presi! "Melns uz balta" - tas ir pilnīgi itālisks rituāls, kas palīdzēs atklāt, kā itāļi dzīvo Itālijā. Katrā tikšanās reizē lasīsim svaigāko itāļu presi, diskutēsim par aktualitātēm politikā, sabiedrībā, kultūrā un laika ziņās (un tas viss, baudot lielisku espresso!) - Rīgā, gluži kā Romā!
 

Nero su bianco è il nuovo corso per studenti di livello avanzato durante il quale si leggeranno e si commenteranno le notizie dall'Italia e dal mondo.

“Caffè, cornetto e Gazzetta”, in Italia le mattine sembrano tutte uguali, da Milano a Palermo, è un rito che vede cominciare la giornata nei bar, mangiando un cornetto, sorseggiando un caffè e sfogliando un quotidiano! “Edicola Riga” è un rito tutto italiano, scoprire l’Italia come italiani, in ogni incontro leggeremo su quotidiani italiani e commenteremo, notizie di politica, costume e società, spettacolo, sport e meteo (il tutto bevendo un buon espresso!) a Riga come a Roma! 


Kursa norise

Kursa ilgums: 10 nodarbības (1 nodarbība ilgst 60 minūtes)
Nodarbības notiek reizi nedēļā, otrdienās 10:30 - 11:30
Cena: 60 EUR/par kursu
Pasniedzējs: Nicola Corcelli
Sākums - 7. novembrī
Lai pieteiktos, rakstiet uz e-pastu: info@litalii.lv

________________________________________________________________________________

SEGUI L'OMBRELLO - Corso di perfezionamento dell'italiano usato nel campo della storia dell'arteL'ombrello e' uno degli oggetti piu' comunemente usati dalle guide turistiche per essere riconoscibile  da tutti i partecipanti durante la visita guidata di una citta'. Per questo, abbiamo deciso di usarlo nel nome del nostro nuovo corso rivolto alle persone che hanno bisogno di perfezionare l'italiano nel settore della storia dell'arte come guide turistiche, insegnanti  o amanti della lingua italiana.
Si tratta di un corso formato da 10 lezioni della durata di 90 minuti ciascuna e si terra' ogni venerdi' pomeriggio; l'orario sara' concordato tra l'insegnante e i partecipanti e si svolgera' presso L'ITALII.Per frequentare il corso e' necessario essere in possesso almeno del livello B2 di conoscenza della lingua italiana, pertanto si analizzeranno solo i temi riportati nel programma. Durante il corso si affronteranno i temi bilanciando le informazioni relative al perfezionamento della struttura grammaticale e il lessico specifico dell'arte e della storia. L'insegnante fornira' il materiale per seguire ciascuna lezione. All'inizio del corso ad ogni studente verra' assegnato un monumento della citta' di Riga che dovra' essere descritto dal punto di vista storico e artistico durante la penultima lezione in un giro virtuale per la citta' di Riga. Tale esposizione costituira' l'esame finale del corso.

Il corso sara' attivato con un minimo di 4 studenti.


“SEKO LIETUSSARGAM” - Mākslas vēstures jomā izmantotās itāļu valodas pilnveidošanas kurss


Lietussargs ir viens no tūrisma gidu visbiežāk izmantotajiem priekšmetiem, lai kādas pilsētas apskates laikā visi dalībnieki varētu gidu atpazīt. Tieši tāpēc izlēmām izmantot šī priekšmeta nosaukumu mūsu jaunā kursa nosaukumā! Kurss ir paredzēts tūrisma gidiem, skolotājiem, itāļu valodas cienītājiem, kuriem ir nepieciešams pilnveidot mākslas vēstures jomā izmantoto itāļu valodu. Kursā ir paredzētas 10 nodarbības (katras nodarbības ilgums – 90 minūtes), kuras notiks piektdienas pēcpusdienās; nodarbību laiku savstarpēji saskaņos pasniedzējs un dalībnieki, un tās norisināsies L’ITALII telpās.

Lai apmeklētu kursu, ir nepieciešamas vismaz B2 līmeņa zināšanas itāļu valodā, kursa laikā tiks apgūtas tikai programmā paredzētās tēmas, ko izsūtīsim interesentiem pa e-pastu. Kursa ietvaros, apgūstot izvēlētās tēmas, tiks pilnveidotas gan gramatikas struktūras, gan specifiska leksika mākslas un vēstures jomā. Katrai nodarbībai nepieciešamos materiālus izsniegs pasniedzējs. Kursa sākumā katram studentam tiks iedalīts viens no Rīgas pilsētas kultūrvēsturiskajiem objektiem, kas pirmspēdējā nodarbībā, virtuālas Rīgas pilsētas apskates laikā, būs jāraksturo no vēsturiskā un mākslinieciskā skatupunkta. Šī prezentācija būs kursa gala pārbaudījums.
 
Kursa uzsākšanai ir nepieciešami vismaz 4 dalībnieki.


Cena: 95 EUR / par kursu
Pasniedzēja: Valentina Coppola
Pieteikšanās:  Lai pieteiktos izvēlētajam itāļu valodas kursam, lūdzam sūtīt pieteikumu uz e-pastu - info@litalii.lv

Nosūtot pieteikumu izvēlētajam kursam, ar Jums sazināsies un reģistrācijas apstiprinājumu sniegs kursu administrators.


_______________________________________________________________________________

 

PARLANDO PARLANDO


Torna il corso di conversazione ideato per gli studenti di italiano in possesso del livello A1.
Il corso si terra' 2 volte al mese , il 2° e il 4° venerdi' di ogni mese per un totale di 9 lezioni* della durata di 90 minuti ciascuna. 
All'inizio di ogni lezione verra' presentato il tema di cui si parlera', con l'aiuto dell'insegnante si ricorderanno il lessico e le espressioni usate per parlare del tema dato e attraverso attivita' di conversazione gli studenti potranno mettere in pratica le loro capacita' di espressione orale.Atsākam sarunu kursu, kas paredzēts itāļu valodas A1+ līmeņa studentiem.
Nodarbības notiks divas reizes mēnesī - katra mēneša otrajā un ceturtajā piektdienā, kopumā būs 9 nodarbības*, katras nodarbības ilgums - 90 minūtes.
Katrai nodarbības sākumā tiks nosaukta tēma, par kuru tiks runāts, un ar pasniedzēja palīdzību tiks atkārota leksika un izteicieni, kas var tikt izmantoti, lai par noteikto tēmu runātu. Pēc tam, veicot dažādas sarunvalodas aktivitātes, studentiem būs iespēja praktizēt sarunvalodas prasmes itāļu valodā.

Kursa norise

Kursa ilgums: 9 nodarbības (1 nodarbība ilgst 90 minūtes)

Nodarbības notiek reizi divās nedēļās, piektdienās, 17:30 - 19:00 
* 15., 29.septembris, 13., 27.oktobris, 10., 24.novembris, 8.decembris, 5., 19.janvāris (plkst. 17:30 - 19:00) 
Pasniedzējs: Valentina Coppola
Cena:  60 EUR/par kursu
Lai kursu uzsāktu, nepieciešami vismaz 4 dalībnieki.

Pieteikšanās:  Lai pieteiktos izvēlētajam itāļu valodas kursam, lūdzam sūtīt pieteikumu uz e-pastu - info@litalii.lv
Nosūtot pieteikumu izvēlētajam kursam, ar Jums sazināsies un reģistrācijas apstiprinājumu sniegs kursu administrators

_____________________________________________________________________________
 "E tu, come ti chiami?"

Ja tevi sauc:

Felicita
(V)itālijs, Tālija vai Tālis
Bella vai Stella
Bruno vai Una
Romeo vai Džuljeta
Milāna vai Roma
Viva vai Vita
Marina vai Regīna

turpmāk apmeklējot mūsu itāļu valodas kursus, saņem 20% atlaidi pirmā semestra maksai!

_________________________________________________________________________________

Piedāvājam apgūt itāļu valodu, izmantojot Skype programmu!Pirms nodarbības Tev pasniedzējs izsūtīs nepieciešamos mācību materiālus un pēc tam ar Tevi individuāli vadīs nodarbību izmantojot Skype iespējas. Šāda apmācības forma ir ērta tiem, kas vēlas pielāgot mācību kursu jebkurā sev ērtā laikā.

Izmantojot Skype programmu, pieredzējuša pasniedzēja vadībā ir iespējami dažādi itāļu valodas apguves moduļi:

- itāļu valoda (visiem līmeņiem);
- sagatavošana CILS sertifikācijas eksāmenam;
- itāļu rakstu valoda;
- itāļu sarunvaloda.


Cena par vienu nodarbību - 25 EUR (60 min). 

Sīkāk par kursa norisi droši jautā man: inga.kalnina@litalii.lv

Atsauksmes no studentiem:

Tiklīdz kā uzzināju par šādu iespēju (mācības notiek caur Skype, izmantojot videozvanu), nekavējoties sakontaktējos ar L'ITALII un norunājām pirmo 'iepazīšanās' Skype tikšanos ar pasniedzēju. Teikšu atklāti, ka studēšana  neklātienē, izmantojot Skype, mani ne brīdi nesamulsināja. jau iepriekš esmu izmantojusi dažādos Coursera studiju platformas kursus, kā arī darbā komunikācija lielākoties notiek tieši šādā veidā.  Viens no iemesliem, kāpēc izvēlējos studēt L'ITALII piedāvātajos kursos, bija iespēja apgūt B2-C1 līmeni, jo Rīgā, galvenokārt, itāļu valoda tiek piedāvāta tikai iesācēju līmenim. Pasniedzēja ir lieliska, arī strikta! Par spīti mācībām neklātienē, viņai izdodas ieraudzīt tieši man raksturīgākās kļūdas un nepilnības valodas apguvē - gan verbāli, gan rakstiski un dot padomus, kā izvairīties no to pieļaušanas. Ļoti patīk pasniedzējas individuālā pieeja un pielāgošanās mācību procesam.

Tieši nesen saņēmu koplimentu no  saviem itāļu draugiem, par manāmiem uzlabojumiem itāļu valodā. Smejoties noteicu,- žēl, ka mana pasniedzēja tā nedomā! :) Tas arī man visvairāk patīk mācībās - uzslavas ir jānopelna! (Oksana)____________________________________________________________________________________________________

L'ITALII piedāvā iespēju sagatavoties CILS eksāmenam (visiem zināšanu līmeņiem) pieredzējuša un sertificēta eksāmena administratora vadībā, izmantojot bezmaksas programmu SKYPE.


Jaunums! Certificazione di Italiano come Lingua Straniera, ir starptautiski atzīts sertifikāts, kas apliecina itāļu valodas prasmi un to izsniedz Sjēnas Universitāte (Università per Stranieri di Siena). CILS eksāmenus iespējams kārtot 2 reizes gadā: decembrī un jūnijā, vienlaicīgi visās pasaules valstīs. Latvijā eksāmenu var kārtot Latvijas Universitātē  (Humanitāro zinātņu fakultātē, Visvalža ielā 4a).


Eksāmens ir iedalīts 3 zināšanu līmeņos:

A1, A2 - iesācējiem, pamatzināšanas itālu valodā,
B1, B2 - vidējais itāļu valodas zināšanu līmenis,
C1, C2 - augstākais itāļu valodas zināšanu līmenis.

Visiem līmeņiem eksāmena struktūra ir līdzīga, jo tiek pārbaudītas 4 pamatprasmes: 
teksta lasīšana un tā izpratne, klausīšanās izpratne, spējas izteikties mutiski un rakstiski.
.
Vairāk informācijas par CILS eksāmenu, kā arī eksāmena uzdevumu paraugi: http://cils.unistrasi.it/.


____________________________________________________________________________________________________


Atsauksmes no studentiem:

Izvēlējos mācīties itāļu valodu tieši L'ITALII tāpēc, ka paralēli valodas apguvei L'ITALII organizē dažādus un daudzpusīgus pasākumus, saistītus ar Itāliju: kino, mūziku, modi, dizainu, kulināriju, ceļošanu. Nodarbības iepatikās jau no pirmās reizes! Pusotras dzīvespriecīgas stundas 2 reizes nedēļā, kurās mācāmies saprast un lietot itāļu valodu reālās ikdienas situācijās: pajautāt ceļu uz ielas, rezervēt galdiņu un pasūtīt ēdienu restorānā, uzrakstīt vēstuli draugam itāļu valodā un spēlēt itāļu tradicionālo Ziemassvētku spēli tombola! Turklāt nodarbībās vienmēr ļoti jauka, gaiša un iedvesmojoša atmosfēra! Tāpēc visiem, kas grib mācīties vai uzlabot itāļu valodas zināšanas iesaku to darīt L'ITALII! (Inese)

Itāļu valodas apmācība dod pamatus, lai varētu komunicēt itāliski. Pasniedzējs Nicola Corcell nodarbību novada neļaujot atslābt - visu laiku ir jādomā, jārunā vai jāraksta. Neskaidrā viela tiek atkārtota. Temps ir diezgan ātrs, ja mājās nepiestrādā, tad rodas problēmas. Kursi notiek jaukā atmosfērā un nelielās grupās. Visiem, kas grib apgūt itāļu valodu - noteikti iesaku. (Māra)
 
Es noteikti ieteiktu šos kursus saviem draugiem un paziņām. Izvēlējos mācīties tieši L'ITALII, jo likās ļoti interesanta mājaslapa un kursi atrodas ērtā vietā. Patika mācību atmosfēra - mierīga, pozitīva un ļoti ātri paiet mācību stunda. Papildus mācībām tika organizēti dažādi interesanti pasākumi itāļu kultūras iepazīšanai. Liels paldies tieši pasniedzējam Davide - zinošs, atsaucīgs, saprotošs. Vienmēr izskaidro neskaidros jautājumus. (Inese)


Principā, L'ITALII bija drauga izvēle, bet, cik atceros, mēs pat neizskatījām citus variantus:) Kopumā, ne mirkli nenožēloju, ka mēs mācāmies tieši šeit - man patīk gan grupa, gan vieta, gan skolotāji, gan tas, ka viss ir vairāk tāds "la famiglia" stilā. (Voldemārs)

Ārlietu ministrija apliecina, ka L'ITALII piedāvātais pakalpojums - itāļu valodas grupu apmācības Ārlietu ministrijas darbiniekiem tiek sniegts profesionāli un augstā kvalitātē. Itāļu valodas pasniedzēja Valentina Coppola ir ļoti kvalificēta, kompetenta un pieredzējusi savas jomas eksperte. Grupu nodarbībās tiek izmantoti visdažādākie apmācību paņēmieni un mācību materiāli, kas ļauj interaktīvā, aizraujošā un efektīvā veidā apgūt svešvalodu. Sniegtā pakalpojumu kvalitāte liecina par L'ITALII darbinieku pieredzi un atbilstošu kvalifikāciju itāļu valodas apmācību jomā.

Paldies L'ITALII par iespēju apgūt šo skaisto valodu un piedalīties dažādos ar Itāliju saistītos pasākumos! Es noteikti ieteiktu šos kursus L'ITALII visiem, kas vēlas apgūt itāļu valodu! Grupas nav lielas, pasniedzēji forši, it sevišķi Valentina, ir iespējams apgūt gan gramatiku, gan attīstīt savas runas prasmes itāļu valodā. Turklāt mācīšanās grupā ir interesanta, jautra un pozitīvā nozīmē izaicinoša. (Evita)

Reiz biju komandējumā Itālijā un, kad mūs nelielā busiņā vadāja no pilsētas uz pilsētu, es itāļu ceļabiedru sarunās klausījos kā muzikālā izrādē - viņi runāja visu laiku, turklāt skaļi un izteiksmīgi... Un, kad man kāds pavaicāja, vai nejūtos atstumta kā vienīgā valodas nepratēja, es atteicu: ak,nē, ko jūs, es jūsos klausos kā mūzikā! Protams, ka dienā, kad neilgi pēc šī brauciena pamanīju itāļu valodas kursu reklāmu, es sapratu - tā ir zīme! Un es jums teikšu tā: vislabāk kursos man patika mācīties tieši vitālo itāļu valodas izrunu, tik dzīvelīgu un skanīgu. Ja starp jums ir kāds latvietis-atturīgais, ejiet mācīties itāļu valodu, tā iedarbosies kā malks laba, uzmundrinoša sarkanvīna! (Ilze)

Мне все понравилось. Понравился Никола. Понравилась группа в которой я занималась. Была очень доброжелательная атмосфера. И еще понравились вечера, которые вы проводили. (Olga)

Es noteikti ieteiktu šos kursus saviem draugiem, jo, pirmkārt, pasniedzēji ir ļoti kompetenti un katram ir sava pieeja, un otrkārt, tiek dota iespēja uzzināt daudz jauna par itāļu kultūru un tradīcijām no pasniedzēju stāstiem un pieredzes. Kursos ir pieejami dažādi mācību materiāli, kā arī ir iespēja paņemt grāmatas vai žurnālus uz mājām. Studentiem tiek piedāvātas papildus aktivitātes, piemēram, dalība spēlēs, semināros un itāļu virtuves nodarbībās. Kursu norisei ir ērta atrašanās vieta. (Jeļena)

Man ir liels prieks, ka es izvēlējos L’ITALII valodu centru, kur 3 mēnešus mācījos itāļu valodu! Šajā centrā ir patīkama atmosfēra, kas motivē apgūt itāļu valodu, lieliskie pasniedzēji, un protams, forši, ka grupas ir mazas un tāpēc visiem tiek veltīta uzmanība. Es uzskatu, ka šajā īsajā laika periodā apguvu diezgan daudz un mācības man sagādāja prieku. Jūnijā es biju  atvaļinājumā Itālijā un valodu man sanāca ļoti aktīvi pielietot. Kursos iegūtas zināšanas man ļoti noderēja! Šobrīd, pēc ceļojuma, man ir ļoti liela motivācija labāk apgūt itāļu valodu un ātrāk doties jaunā ceļojumā uz Itāliju, kur varētu valodu pielietot praksē! :) Turklāt man patīk, ka papildus mācībām L’ITALII organizē interesantus pasākumus, kur arī es piedalījos (orientēšanas spēles, ēdienu gatavošana, kino vakari)! Arī mājaslapā var atrast ļoti lietderīgu informāciju! (Jūlija)
 
Skolu meklēju ilgi un dikti, tieši L'ITALII man patīk tāpēc, ka šeit nav vienkārši garlaicīgs mācību process, bet tiek organizētas dažādas aktivitātes - itāļu vakariņas ar kopīgu ēdienu gatavošanu, čineforumi u.c., kur sarunas notiek tikai itāļu valodā - ļoti laba prakse patīkamā atmosfērā. Nāciet, būs jautri! Es iemācījos runāt un raksīt par dažādām tēmam, kā arī centos apgūt gramatiku - tā nav viegla lieta! Es visiem iesaku mācīties itāļu valodu pie īstiem itāļiem, jo tikai viņi var pastāstīt par dažādām valodas niansēm, turklāt klausīties to, kā viņi runā, ir īsta bauda! (Aļona)

Noteikti ieteiktu citiem šo kursu, jo ir ļoti pārdomāts mācību temps, zināšanas tiek apgūtas lēnām, bez steigas, ir iespēja izrunāt neskaidros jautājumus. Augsti vērtēju iespēju mācīties mazā grupā, līdz ar to sanāk individuāla pieeja, pasniedzēja vienmēr izskaidro neskaidros jautājumus. Un liels paldies tieši pasniedzējai - ļoti zinoša, atsaucīga un jauka! (Inese)

Mana atsauksme par itāļu valodas kursu pirmo semestri ir visnotaļ pozitīva. Pasniedzēja Valentīna Koppola ļoti prasmīgi un iejūtīgi iepazīstināja mūs ne tikai ar itāļu valodas leksiku un gramatiku, bet arī mudināja runāt - tas mums brīžiem pat izdevās. :) Palīdzēja arī tas, ka Valentīna runāja ar mums tikai itāliski. Kad jūnijā biju Itālijā, es tiešām spēju kaut cik sarunāties ar itāļiem - vismaz par vienkāršām lietām un vienkāršā valodā, kā arī sapratu diezgan daudz no tā, ko viņi sacīja man. :) Esmu ļoti ieinteresēta turpināt mācības rudenī. (Silvija)

Es gāju šajos kursos nepilnus trīs gadus (ar pārtraukumiem), līdz sasniedzu B2 līmeni. Man patika, ka grupas nebija lielas, līdz ar to pasniedzēji spēja pievērsties katram individuāli un nebija jāuztraucas, ka kaut ko neizdosies līdz galam saprast vai pārējie “aizskries” pa priekšu. Pēdējo semestri mācījos viena pie Valentinas, arī tas man patika, jo nodarbības plānojām tā, kā bija ērtāk man - dažas vairāk veltījām runāšanai, dažas - tieši gramatikai. Tomēr vispozitīvākais aspekts ir tāds, ka pasniedzēji ir itāļi, līdz ar to pierast klausīties un runāt itāliski izdodas ātri un viņi var pastāstīt daudz ko interesantu, tikai “vietējiem” zināmu, par Itāliju. Pateicoties šiem kursiem, tūliņ jau uzsākšu otro gadu universitātē Itālijā, un spēju runāt un rakstīt itāliski pilnīgi brīvi. (Anna)

Mācīties svešvalodu ir darbietilpīgs un pacietību prasošs process. Apmeklējot itāļu valodas kursu, man patika, ka pasniedzēja Valentīna šo procesu spēja padarīt daudzveidīgu un aizraujošu. Tas bija forši, ka kursu laikā mēs mēģinājām saklausīt dziesmām vārdus, izspēlējām sadzīves situācijas un, protams, iemācījāmies arī gramatikas likumus. Liels paldies visai L’ITALII komandai par organizētajiem pasākumiem itāļu valodā! (Agris)

Mazāk kā pirms gada sāku iet uz itāļu valodas privātstundām L’ITALII pie pasniedzējas Valentina. Šoruden jau braucu uz Itāliju, strādāt Florencē kā praktikants! Liels paldies L’ITALII par nodarbībām, kultūras pasākumiem, aizrautību un pretimnākošo attieksmi! Valentina ir lieliska pasniedzēja, ar kuras palīdzību, pašam nemanot, var ātri sasniegt labus rezultātus itāļu valodā, kā arī iemīlēt un labāk saprast brīnišķīgo Itāliju. Paldies! (Laura)

Sirsnīgs paldies par lieliskajām itāļu valodas nodarbībām! Pirms došanās uz Sardīniju, nolēmu iegūt pamatzināšanas itāļu valodā, lai būtu vieglāk sazināties dažādās ikdienas situācijās. Kursi noteikti bija tieši laikā, jo Itālijā, konkrētāk, Sardīnijā cilvēki ļoti slikti zina angļu valodu (protams, ir atsevišķi izņēmumi, bet apceļot Sardīniju, bez itāļu valodas zināšanām, varētu būt diezgan problemātiski, dažviet var palīdzēt franču vai spāņu valodas zināšanas). Līdz ar to – varu būt priecīga, ka nolēmu apmeklēt itāļu valodas nodarbības. Iesaku arī citiem, kuri dodas uz Itāliju, pirms brauciena apgūt vismaz pamatfrāzes vietējā valodā. Kāpēc izvēlēties L’ITALII? – Mācību centrā ir ļoti jauka, patīkama atmosfēra, noteikti vēlos uzslavēt pasniedzēju Baibu Mazkalniņu, kura centās izdomāt interesantus, radošus uzdevumus, piedāvāt dažādus papildu materiālus, lai nodarbības būtu pēc iespējas atraktīvākas, kā arī rūpēties par katru kursu apmeklētāju, lai pilnīgi visiem būtu saprotama mācību viela. Šobrīd turpinu apgūt itāļu valodu Sardīnijā, varētu teikt, ka L’ITALII valodas kursi radīja manī pastiprinātu interesi par itāliešu valodu, kultūru. Vēlreiz paldies par pamatzināšanām! (Lingita Lina Bopulu)