Itāļu valodas kursi


Apgūt jaunu valodu vienmēr ir interesanti, un tas kļūst noderīgi un īpaši aizraujoši, kad apgūto valodu iespējams izmantot, lai komunicētu ar citiem. Šī iemesla dēļ, papildus ierastajiem itāļu valodas kursiem, kurus allaž bagātina informācija par Itālijas kultūru, L'ITALII regulāri rīko dažādus pasākumus, kurās pasniedzēji un studenti tiekas un pavada kopā laiku, lai izdzīvotu Itāliju, atrodoties ārpus tās! Šādas tikšanās ir vērtīga un noderīga iespēja likt lietā to, kas apgūts nodarbībās, pārbaudīt savas zināšanas, salīdzinot tās ar augstākiem apguves līmeņiem, un iemācīties kaut ko jaunu par dažādām Itālijas kultūras tēmām nepiespiestā un draudzīgā atmosfērā. Mēs darām visu iespējamo, lai Jūs iepazīstinātu ar Itāliju, atvedot to pie Jums uz Latviju kopā ar mūsu zināšanu bagāžu, kas katram no mums ir atšķirīga saskaņā ar mūsu izcelsmes vietu.
Mēs piedāvājam Itāliju 360 grādu rādiusā un aicinām Jūs to iepazīt!

Studiare una lingua è sempre interessante, ma diventa utile e affascinante quando è possibile utilizzarla per socializzare con gli altri. Per questo motivo L'Italii, oltre i corsi standard di lingua, sempre arricchiti con informazioni sulla cultura italiana, organizza periodicamente attività extra in cui insegnanti e studenti si incontrano e passano del tempo insieme, fuori dal contesto didattico, per vivere l'Italia pur essendo in un paese straniero. Questi incontri sono opportunità preziose e utili, per utilizzare tutto ciò che si impara durante le lezioni, per confrontare il proprio livello di apprendimento con livelli più alti e anche per imparare ancora di più, su argomenti diversi della cultura italiana, in un'atmosfera rilassata e ludica. Proviamo nel miglior modo possibile a raccontarvi l'Italia, portandovela direttamente qui in Lettonia, con il nostro bagaglio di conoscenze, diversificato in base alla nostra zona di provenienza.
Vi offriamo quindi l'Italia a 360 gradi e vi invitiamo a conoscerla.

_______________________________________________________________________________  


Pronti, partenza..via!!! Aicinām pieteikties regulārajiem itāļu valodas kursiem!Sākusies reģistrēšanās 5 mēnešu itāļu valodas kursiem, kuru sākums ir 2019. gada septembris. Dažāda līmeņa apmācības notiks divas reizes nedēļā rīta un vakara laikos. Mācību noslēgums 2020. gada janvārī.

Kursa laikā plānojam vieslekcijas ar itāļu klātbūtni, sarunvalodas nodarbības, kā arī dažādas kultūras aktivitātes, kur studentiem ir iespēja satikt domubiedrus un praktizēties itāļu valodas apguvē.  Bez tam, L'ITALII studenti regulāri saņem aktuālāko informāciju par vietām / lietām / notikumiem saistībā ar Itāliju Latvijā.

Pieteikšanās:  Lai pieteiktos izvēlētajam itāļu valodas kursam, lūdzam tiešsaistē aizpildīt reģistrācijas formu, kas atrodama ŠEIT. Nosūtot pieteikumu, ar Jums sazināsies un reģistrācijas apstiprinājumu sniegs kursu administrators.

Ja Jums ir priekšzināšanas, aicināsim Jūs uz klātienes testu - tikšanos, iepriekš vienojoties par laiku!

Kursa ilgums: 70 akadēmiskās stundas (1 nodarbība ilgst 2 akadēmiskās stundas / 90 minūtes).

Kursa cena: 450 EUR + PVN /par kursu (slēdzot līgumu par dalīto maksājumu  - maksāšana 4 daļās - 112.50 EUR + PVN / vienā maksājumā.).

* Cenu paaugstinājums no š.g. septembra ir saistīts ar to, ka SIA L'ITALII plāno atteikties no mikrouzņēmumu nodokļa maksātāja statusa, kā arī ir kļuvis par PVN maksātāju. Ceram uz sapratni!

Mācību grāmatas cena nav iekļauta mācību maksā. Mācību grāmatu par papildus maksu (~30 EUR) varēs iegādāties kursu norises vietā pēc kursu uzsākšanas.

Regulārie kursi ir sākušies, bet labprāt gaidām pieteikumus uz grupu:

Iesācējiem - bez priekšzināšanām:  otrdien/ceturtdien 17:30-19:00 (30 nodarbības) no 1.oktobra. Cena  - 450 EUR vai maksāšana 4 daļās - 112.50 EUR / vienā maksājumā.

Ja Jums ir priekšzināšānas, ir iespējams pievienoties jau esošajām grupām.

Nodarbību vieta: Rīga, Lāčplēša ielā 36-4a.

Papildus informācija: Ja jums rodas jautājumi par kursu norisi vai grupām ar priekšzināšanām, rakstiet e-pastu: info@litalii.lv vai zvaniet pa tālr. 29858202

Esam nokārtojuši nepieciešamās formalitātes, un esam saņemuši pašvaldības izsniegtās licences četrām pieaugušo neformālās izglītības programmām itāļu valodas apmācībai!

Nākamais semestris - no 2020. gada februāra! Sekojiet aktualitātēm drīzumā!_______________________________________________________________________________   

Mācāmies spēlējoties ar dziesmām - Una canzone per te


Kurss ir radies pateicoties idejai mācīties itāļu valodu caur dziesmām. Mūzikas pavadījumā studēsim ne tikai itāļu valodas gramatikas uzbūvi, bet arī sarunvalodu un dažādu vārdu, kas iesaistīti konkrētā kontekstā, nozīmi. Kursa mērķis ir arī papildināt vārdu krājumu, kas, pateicoties mūzikai, ir vieglāk izdarāms, jo mūzika palīdz atcerēties un iegaumēt jaunus vārdus kopā ar to nozīmi.

Katrā nodarbībā ir paredzēts neliels stāstījums par dziesmas autoru un par periodu, kura laikā dziesma ir tikusi radīta. Pēc tam klausīsimies dziesmu, lai varētu to analizēt, lasot un spēlējoties ar tekstu, relaksējošā un izklaidējošā atmosfērā. Katra lekcija tiks papildināta ar dažādam aktivitātēm, kas būs noderīgas, lai uzlabotu klausīšanās un rakstīšanas prasmes.
Ieteicamas itāļu valodas pamatzināšanas.

Kursa ilgums: 15 nodarbības (1 nodarbība ilgst 90 minūtes)
Nodarbības notiek reizi nedēļā, trešdienās, 17:30 - 19:00
Pasniedzējs: Davide Scardino
Cena:  225 EUR (maksāšana 4 daļās - 56.25 EUR).
Pieteikšanās: Lai pieteiktos izvēlētajam kursam, lūdzam sūtīt pieteikumu uz e-pastu - info@litalii.lv
_______________________________________________________________________________

Andiamo in Italia - tutto quello che non sapevi sulla cultura italiana
Šis kurss var būt ļoti vērtīgs, ja vēlaties labāk iepazīt Itāliju un tās kultūru. Jums tiks dota iespēja apgūt to, ko parasti valodu kursos nemāca - nozīmīgus kultūras aspektus, kā arī komunikācijas iemaņas, vēsturiskas detaļas un daudz ko citu. Mūsu mērķis ir radīt plašāku un patiesāku skatu uz mūsdienu Itālijas realitāti, kā arī kopīgi apgūt praktiskas iemaņas. Un tas viss - izmantojot itāļu valodu! Kurss ir veidots kā semināru cikls un sastāv no dažādām, īpaši sagatavotām aktivitātēm.

Piedāvātās tēmas:

 - L'italiano "a gesti"
Dove nasce la lingua gestuale? Quando è usata e perché? Impariamo insieme a capire i gesti e il loro utilizzo.

- Giochi di carte
Conoscere veramente una cultura significa anche scoprirne i lati non „turistici”. Con questa lezione potete imparare qualche gioco nuovo, e lasciare stupiti i vostri amici italiani!

- Corna, cornetti e cornuti: la scaramanzia
“Non ci credo, pero’...” Tra ombrelli, lupi e numeri parleremo della scaramanzia, spiegandone le origini e le credenze piu’ diffuse e sentite.

- i Dialetti Italiani
L’italiano è “la lingua di Dante”. Allora, per non essere scortesi, ognuno usa la sua: ecco quindi i dialetti italiani!

 - Italia o Italie?
La storia d’Italia è lunga e complicata, ma ripercorrerne i tratti principali ci può permettere di capire tutte quelle differenze che ancora oggi permangono tra regione e regione, tra città e città o addirittura tra paese e paese.

..un citas kultūras tēmas, par kurām gūsiet priekšstatu kursa laikā.

Kursa ilgums: 12 nodarbības (1 nodarbība ilgst 90 minūtes)
Nodarbības notiek reizi nedēļā, pirmdienās, 17:30 - 19:00,
Kursa periods: no 28.10.2019. līdz 20.01.2020.
Pasniedzējs: Davide Scardino
Sākums - 28. oktobrī
Cena: 150 EUR var veikt dalītos maksājumus (3x50 EUR)
Pieteikšanās: Lai pieteiktos izvēlētajam kursam, lūdzam sūtīt pieteikumu uz e-pastu - info@litalii.lv

Vēlamas priekšzināšanas vismaz A2.1 līmenī!
_______________________________________________________________________________Itāļu valodas kurss pusaudžiem (15-19 gadi)Vai tu sapņo braukt ar vespu, tev garšo itāļu pica un saldējums, kā arī tevi aizrauj itāļu mode vai futbols, - tad Tu esi viens no mums! Tev atliek tikai apgūt itāļu valodu, lai paplašinātu savu sapņu apvāršņus - iespējams, tas ir pirmais solis lai dotos tavā nākamajā ceļojumā vai mācībās uz Itāliju.
Tieši tāpēc mēs piedāvājam kursu jauniešiem (15-19 gadi) - lai tu ieraugi, cik brīnišķīgi ir atklāt jaunu kultūru apgūstot tās valodu!

Nu, kad sākam?

Kurss paredzēts interesentiem, iesācējiem - bez priekšzināšanām.  
Kursa norise: 2x nedēļā otrdienās/ceturtdienās (32 nodarbības) - 16:30-18:00
Sākums jau 24. septembrī!
Pasniedzējs: Davide Scardino
Cena: 240 EUR/kurss (maksāšana 4 daļās - 60 EUR/1 maksājums).
Lai pieteiktos izvēlētajam kursam, lūdzam sūtīt pieteikumu uz e-pastu - info@litalii.lv


 _______________________________________________________________________________


Itāļu valodas kursi ceļotājiem - bez priekšzināšanām


Vai esi izlēmis savas nākamās brīvdienas pavadīt saulainajā Itālijā?  L'ITALII Tev var palīdzēt šo piedzīvojumu padarīt vēl patīkamāku! Lai izvairītos no liekām neskaidrībām un neriskētu pazust šājā brīnumu pilnajā valstī, aicinām uz Itāļu valodas kursu ceļotājiem!

Kā pateikt "paldies" itāliski? Kā rezervēt viesnīcu un pasūtīt ēdienu restorānā? Īsais ievadkurss itāļu valodā "Itāļu valoda ceļotājiem" ir domāts tieši tev (iesācēju zināšanu līmenim - bez priekšzināšanām). Kursa ietvaros tiks apgūti vienkārši izteikumi un elementāras frāzes, lai nodrošinātu konkrētas vajadzības ceļojumu kontekstā.


Kursa norise 
Kursa apjoms: 12 nodarbības (1 nodarbība ilgst 90 minūtes)
Nodarbības notiek divas reizes nedēļā, otrdien/ceturtdien 18:00 - 19:30
Cena: 180 EUR
Kursa sākums: pēc pieprasījuma oktobrī
Pieteikšanās:  Lai pieteiktos izvēlētajam kursam, lūdzam sūtīt pieteikumu uz e-pastu - info@litalii.lv
Tēmas:

- Buongiorno! Come stai? Sasveicināšanās, iepazīšanās, personīgā informācija.
- Singola o matrimoniale? Viesnīcas rezervācija, viesnīcas pakalpojumi un istabu veidi.
- Per me un caffè! Itāļu valoda bārā/restorānā. Uzturs un dzērieni. Skaitļi un cenas.
- Mi sono perso! Vietas pilsētā, apkārtējā vide un apskates objekti. Ceļa norādes. Sabiedriskā transporta veidi un biļetes.
- Che bella giornata! Laika apstākļi un apģērbs.
- A che ora ci vediamo? Brīvais laiks un izklaide. Pulksteņa laiki.
- Andiamo in Italia.  Itālijas kultūras īpatnības.


Atsauksmes no studentiem:

Biju dzirdējusi, ka itāļu valoda ir viegli apgūstama, tāpēc atļāvos mesties šādā avantūrā kā 12 itāļu valodas nodarbības ceļotājiem. Un esmu sajūsmā - valoda ir skanīga, dvēsele gavilē, to klausoties! Valodā ir daudz internacionālismi, kuru nozīmi var uzminēt, un tādā veidā vārdu krājums ir vieglāk apgūstams. Ātri apgūstama ir lasīšana - tas dod drošības sajūtu, ka ar vārdnīcu rokās uz ielas Itālijā nepazudīsi, jo nepieciešamo varēsi nolasīt itālim priekšā. Tā kā ir tikai 12 nodarbības, varu pieminēt, ka pasniedzēja ir ļoti labi atlasījusi tēmas, kas nepieciešamas ieskata gūšanai - iepazīšanās, skaitļi, iepirkšanās, ikdiena, ēdieni un restorāni u.c. Šis kurss man ir devis pamudinājumu apsvērt iespēju apgūt itāļu valodu jau nopietnāk. (Baiba)


Man patika šis kurss ceļotājiem. Tā kā ši ir mana pirmā pieredze ar itāļu valodu, tad jāatzīst, ka biju domājusi līdzīgi valdošajam stereotipam, ka itāļu valoda ir viegla. Bet šo nodarbību laikā atskārtu, ka tā nebūt nav. Patika, ka visas ceļojumos iespējamās tēmas tika aptvertas. Domāju, vai nepamācīties vēl uz priekšu.. Liels paldies par jauko iespēju izvingrināt smadzenes un kaut ko jaunu iemācīties! (Iluta)


Pēc īsā kursa "Itāļu valoda ceļotājiem" mana vēlme iemācīties itāļu valodu ir tikai pieaugusi! (Evija)

______________________________________________________________________________

Atsauksmes no studentiem:

Nodarbības bija ļoti (!) noderīgas un vērtīgas, biju pati mācījusies jau nedaudz, Davide palīdzēja saprast pamatus, uz kuriem mācīties tālāk. Tas iedeva pamatīgu atspērienu turpmākām mācībām, un pierakstus no nodarbībām izmantoju arī tagad mācoties tālāk itāļu valodu universitātē Parmā. Vērtīgi bija arī tas, ka mācījos atbilstoši savām spējām un vajadzībai, un varēju ātri apgūt pamatus. Tiešām ļoti novērtēju Davide iemācīto, un milzīgs viņam paldies par pacietību un veltīto laiku! :) :) Ar sveicieniem no Parmas, Arta.

Man patiess prieks, ka pieteicos pie Davide uz mūzikas un literatūras kursu. Ikviena no nodarbībām bija  pārsteigums, jo mēs nezinājām, ko tieši  darīsim, par kādām tēmām runāsim, kādus vingrinājumus pildīsim.Esmu pārsteigta, cik radošs var būt mācību process, pārrunājot un analizējot vienu konkrētu dziesmu. Man šis kurss bija lieliska iespēja papildināt  vārdu krājumu, izteikt savas domas raktiski nelielu sacerējumu veidā (ļoti vērtīgi vingrinājumi!), attīstīt klausīšanos un dzirdēšanu. Bija daudz sarunu par dažādām aktuālām tēmām  -  par savstarpējām attiecībām, par vecāku lomu,par vardarbību, par bēgļiem - katrā ziņā tēmas, kas liek nopietni padomāt. Izaicinoši, taču vienlaikus ļoti vērtīgs treniņš. Savukārt nodarbības pie Valentīnas es raksturotu kā " meiteņu vakarus" (puišu mūsu grupā nebija) - vienmēr ar humora dzirksti, jokiem, vieglu papļāpāšanu, lai iesildītos, un gramatikas vingrinājumiem.  Paldies Valentīnai par pacietību, lasot un labojot manus sacerējumus!:) Man patīk, ka piedāvāto kursu, tēmu loks ir tik plašs -  tiešām ikvienam ir iespēja  atrast sev piemērotāko. Piekrītu, ka " L'ITALII ir mazā Itālija tepat Latvijā!" :) (Marita)

Vēlētos pateikties pasniedzējiem, kam dzimta valoda ir itāļu. Mums bija tas gods mācīties mazāka grupā un pilnveidot savas runāšanas prasmes katru nodarbību, tas patiešām liels pluss "+". Ka arī pateicos personālam par lielisko iespēju apgūt itāļu valodu, kultūru, apmeklēt rīkotus pasākumus kur vēl vairāk pilnveidot savas prasmes, un izjust Itālijas garšu šeit pat Latvijā. Nenovērtējama pieredze! (Olga)
Jūs esat trešā skola, kurā es mācos, beidzot es atradu valodas skolu, kurā es jūtu, ka ir kāda apmācības sistēma šiem valodu kursiem, es beidzot arī sāku just kādu progresu šajā apmācībā attiecībā uz sevi. Tiešī šī iemesla pēc esmu gatava arī turpināt valodas apmācību nākamajā gadā. Piemēram, vakar es biju spējīga sarakstīties ar itāļu interneta veikala konsultantu itāļu valodā, noteikti ar kļūdām, bet viņa mani saprata, Man ļoti simpātiski šķiet, ka Jūs mācat ne tikai valodu, bet ari iepazīstināt ar šīs zemes kultūru - dažādas meistarklases, pasākumi sadarbībā ar Itāijas vēstniecību un Jūsu pašu organizēti. (Ilvija) 

Pateicoties L’ITALII un tās brīnišķīgajiem skolotājiem, piepildījās viens no maniem sapņiem. Itāļu valodu šajā skolā apguvu gan grupā, gan individuāli, kas deva iespēju iepazīt dažādus skolotājus un atšķirīgas pieejas apmācībai. Par abām pieredzēm īsi varu teikt-lieliski! Patīkama atmosfēra, apmācībā ļoti ieinteresēti, radoši, atsaucīgi un jauki skolotāji. Jebkurš mācību process nav viegls, lai apgūtu jaunu svešvalodu ir daudz jāgrib un daudz jādara, taču šo ceļu viennozīmīgi atvieglo labi skolotāji-tādus es sastapu šajā skolā. (Lelde) 

L'ITALII strādā draudzīgi, atvērti, ieinteresēti un profesionāli pasniedzēji ar lielisku humora izjūtu un spēju atraisīt studentos prieku un interesi par mācību procesu. Viena stunda nedēļā, kuru pavadu individuālajās nodarbībās pie pasniedzējas Valentīnas, ir laiks ar pievienoto vērtību. Gūstu gan zināšanas, gan paraugstundu pacietībai, iejūtībai un sirsnībai. Nodarbības un daudzveidīgie izglītojošie pasākumi dod iespēju iepazīt Itālijas burvību un vitalitāti caur interesantu personību prizmu. Grazie mille a tutti voi! (Andra)

Pasniedzējs Davide ir profesionāls, nodrošina individuālu pieeja katram studentam. Pasniedzējs "uzķer" fīlingu, ir pozitīvs, nodarbības ir viegli saprotamas, laikam tādēļ arī progress ir straujš. Lekcijas ir saplānotas, pasniedzējs vienmēr gatavojas, tēmas iet loģiski viena pēc otras, tā lai dzivē var uzreiz pielietot. (Julians) 

Я очень рада, что в своё время (после определенных проблем с поиском преподавателей итальянского), я нашла ваши курсы. Мне очень нравится, что язык преподаёт его носитель. Программа, на мой взгляд, позволяет уверенно продвигаться вперёд в изучении итальянского, при этом легко, без какого-то давления и напряжения. Что ещё очень здорово - это различные «внеклассные» мероприятия, которые предлагает школа. Это уже практически центр итальянской культуры в Риге :) Ну и, конечно, замечательный преподаватель Давиде, к которому просто приятно ходить на занятия! Спасибо вам за вашу работу! (Екатерина)

Izvēlējos mācīties itāļu valodu tieši L'ITALII tāpēc, ka paralēli valodas apguvei L'ITALII organizē dažādus un daudzpusīgus pasākumus, saistītus ar Itāliju: kino, mūziku, modi, dizainu, kulināriju, ceļošanu. Nodarbības iepatikās jau no pirmās reizes! Pusotras dzīvespriecīgas stundas 2 reizes nedēļā, kurās mācāmies saprast un lietot itāļu valodu reālās ikdienas situācijās: pajautāt ceļu uz ielas, rezervēt galdiņu un pasūtīt ēdienu restorānā, uzrakstīt vēstuli draugam itāļu valodā un spēlēt itāļu tradicionālo Ziemassvētku spēli tombola! Turklāt nodarbībās vienmēr ļoti jauka, gaiša un iedvesmojoša atmosfēra! Tāpēc visiem, kas grib mācīties vai uzlabot itāļu valodas zināšanas iesaku to darīt L'ITALII! (Inese)

Itāļu valodas apmācība dod pamatus, lai varētu komunicēt itāliski. Pasniedzējs Nicola Corcell nodarbību novada neļaujot atslābt - visu laiku ir jādomā, jārunā vai jāraksta. Neskaidrā viela tiek atkārtota. Temps ir diezgan ātrs, ja mājās nepiestrādā, tad rodas problēmas. Kursi notiek jaukā atmosfērā un nelielās grupās. Visiem, kas grib apgūt itāļu valodu - noteikti iesaku. (Māra)
 
Es noteikti ieteiktu šos kursus saviem draugiem un paziņām. Izvēlējos mācīties tieši L'ITALII, jo likās ļoti interesanta mājaslapa un kursi atrodas ērtā vietā. Patika mācību atmosfēra - mierīga, pozitīva un ļoti ātri paiet mācību stunda. Papildus mācībām tika organizēti dažādi interesanti pasākumi itāļu kultūras iepazīšanai. Liels paldies tieši pasniedzējam Davide - zinošs, atsaucīgs, saprotošs. Vienmēr izskaidro neskaidros jautājumus. (Inese)


Principā, L'ITALII bija drauga izvēle, bet, cik atceros, mēs pat neizskatījām citus variantus:) Kopumā, ne mirkli nenožēloju, ka mēs mācāmies tieši šeit - man patīk gan grupa, gan vieta, gan skolotāji, gan tas, ka viss ir vairāk tāds "la famiglia" stilā. (Voldemārs)

Ārlietu ministrija apliecina, ka L'ITALII piedāvātais pakalpojums - itāļu valodas grupu apmācības Ārlietu ministrijas darbiniekiem tiek sniegts profesionāli un augstā kvalitātē. Itāļu valodas pasniedzēja Valentina Coppola ir ļoti kvalificēta, kompetenta un pieredzējusi savas jomas eksperte. Grupu nodarbībās tiek izmantoti visdažādākie apmācību paņēmieni un mācību materiāli, kas ļauj interaktīvā, aizraujošā un efektīvā veidā apgūt svešvalodu. Sniegtā pakalpojumu kvalitāte liecina par L'ITALII darbinieku pieredzi un atbilstošu kvalifikāciju itāļu valodas apmācību jomā.

Paldies L'ITALII par iespēju apgūt šo skaisto valodu un piedalīties dažādos ar Itāliju saistītos pasākumos! Es noteikti ieteiktu šos kursus L'ITALII visiem, kas vēlas apgūt itāļu valodu! Grupas nav lielas, pasniedzēji forši, it sevišķi Valentina, ir iespējams apgūt gan gramatiku, gan attīstīt savas runas prasmes itāļu valodā. Turklāt mācīšanās grupā ir interesanta, jautra un pozitīvā nozīmē izaicinoša. (Evita)

Reiz biju komandējumā Itālijā un, kad mūs nelielā busiņā vadāja no pilsētas uz pilsētu, es itāļu ceļabiedru sarunās klausījos kā muzikālā izrādē - viņi runāja visu laiku, turklāt skaļi un izteiksmīgi... Un, kad man kāds pavaicāja, vai nejūtos atstumta kā vienīgā valodas nepratēja, es atteicu: ak,nē, ko jūs, es jūsos klausos kā mūzikā! Protams, ka dienā, kad neilgi pēc šī brauciena pamanīju itāļu valodas kursu reklāmu, es sapratu - tā ir zīme! Un es jums teikšu tā: vislabāk kursos man patika mācīties tieši vitālo itāļu valodas izrunu, tik dzīvelīgu un skanīgu. Ja starp jums ir kāds latvietis-atturīgais, ejiet mācīties itāļu valodu, tā iedarbosies kā malks laba, uzmundrinoša sarkanvīna! (Ilze)

Мне все понравилось. Понравился Никола. Понравилась группа в которой я занималась. Была очень доброжелательная атмосфера. И еще понравились вечера, которые вы проводили. (Olga)

Es noteikti ieteiktu šos kursus saviem draugiem, jo, pirmkārt, pasniedzēji ir ļoti kompetenti un katram ir sava pieeja, un otrkārt, tiek dota iespēja uzzināt daudz jauna par itāļu kultūru un tradīcijām no pasniedzēju stāstiem un pieredzes. Kursos ir pieejami dažādi mācību materiāli, kā arī ir iespēja paņemt grāmatas vai žurnālus uz mājām. Studentiem tiek piedāvātas papildus aktivitātes, piemēram, dalība spēlēs, semināros un itāļu virtuves nodarbībās. Kursu norisei ir ērta atrašanās vieta. (Jeļena)

Man ir liels prieks, ka es izvēlējos L’ITALII valodu centru, kur 3 mēnešus mācījos itāļu valodu! Šajā centrā ir patīkama atmosfēra, kas motivē apgūt itāļu valodu, lieliskie pasniedzēji, un protams, forši, ka grupas ir mazas un tāpēc visiem tiek veltīta uzmanība. Es uzskatu, ka šajā īsajā laika periodā apguvu diezgan daudz un mācības man sagādāja prieku. Jūnijā es biju  atvaļinājumā Itālijā un valodu man sanāca ļoti aktīvi pielietot. Kursos iegūtas zināšanas man ļoti noderēja! Šobrīd, pēc ceļojuma, man ir ļoti liela motivācija labāk apgūt itāļu valodu un ātrāk doties jaunā ceļojumā uz Itāliju, kur varētu valodu pielietot praksē! :) Turklāt man patīk, ka papildus mācībām L’ITALII organizē interesantus pasākumus, kur arī es piedalījos (orientēšanas spēles, ēdienu gatavošana, kino vakari)! Arī mājaslapā var atrast ļoti lietderīgu informāciju! (Jūlija)
 
Skolu meklēju ilgi un dikti, tieši L'ITALII man patīk tāpēc, ka šeit nav vienkārši garlaicīgs mācību process, bet tiek organizētas dažādas aktivitātes - itāļu vakariņas ar kopīgu ēdienu gatavošanu, čineforumi u.c., kur sarunas notiek tikai itāļu valodā - ļoti laba prakse patīkamā atmosfērā. Nāciet, būs jautri! Es iemācījos runāt un raksīt par dažādām tēmam, kā arī centos apgūt gramatiku - tā nav viegla lieta! Es visiem iesaku mācīties itāļu valodu pie īstiem itāļiem, jo tikai viņi var pastāstīt par dažādām valodas niansēm, turklāt klausīties to, kā viņi runā, ir īsta bauda! (Aļona)

Noteikti ieteiktu citiem šo kursu, jo ir ļoti pārdomāts mācību temps, zināšanas tiek apgūtas lēnām, bez steigas, ir iespēja izrunāt neskaidros jautājumus. Augsti vērtēju iespēju mācīties mazā grupā, līdz ar to sanāk individuāla pieeja, pasniedzēja vienmēr izskaidro neskaidros jautājumus. Un liels paldies tieši pasniedzējai - ļoti zinoša, atsaucīga un jauka! (Inese)

Mana atsauksme par itāļu valodas kursu pirmo semestri ir visnotaļ pozitīva. Pasniedzēja Valentīna Koppola ļoti prasmīgi un iejūtīgi iepazīstināja mūs ne tikai ar itāļu valodas leksiku un gramatiku, bet arī mudināja runāt - tas mums brīžiem pat izdevās. :) Palīdzēja arī tas, ka Valentīna runāja ar mums tikai itāliski. Kad jūnijā biju Itālijā, es tiešām spēju kaut cik sarunāties ar itāļiem - vismaz par vienkāršām lietām un vienkāršā valodā, kā arī sapratu diezgan daudz no tā, ko viņi sacīja man. :) Esmu ļoti ieinteresēta turpināt mācības rudenī. (Silvija)

Es gāju šajos kursos nepilnus trīs gadus (ar pārtraukumiem), līdz sasniedzu B2 līmeni. Man patika, ka grupas nebija lielas, līdz ar to pasniedzēji spēja pievērsties katram individuāli un nebija jāuztraucas, ka kaut ko neizdosies līdz galam saprast vai pārējie “aizskries” pa priekšu. Pēdējo semestri mācījos viena pie Valentinas, arī tas man patika, jo nodarbības plānojām tā, kā bija ērtāk man - dažas vairāk veltījām runāšanai, dažas - tieši gramatikai. Tomēr vispozitīvākais aspekts ir tāds, ka pasniedzēji ir itāļi, līdz ar to pierast klausīties un runāt itāliski izdodas ātri un viņi var pastāstīt daudz ko interesantu, tikai “vietējiem” zināmu, par Itāliju. Pateicoties šiem kursiem, tūliņ jau uzsākšu otro gadu universitātē Itālijā, un spēju runāt un rakstīt itāliski pilnīgi brīvi. (Anna)

Mācīties svešvalodu ir darbietilpīgs un pacietību prasošs process. Apmeklējot itāļu valodas kursu, man patika, ka pasniedzēja Valentīna šo procesu spēja padarīt daudzveidīgu un aizraujošu. Tas bija forši, ka kursu laikā mēs mēģinājām saklausīt dziesmām vārdus, izspēlējām sadzīves situācijas un, protams, iemācījāmies arī gramatikas likumus. Liels paldies visai L’ITALII komandai par organizētajiem pasākumiem itāļu valodā! (Agris)

Mazāk kā pirms gada sāku iet uz itāļu valodas privātstundām L’ITALII pie pasniedzējas Valentina. Šoruden jau braucu uz Itāliju, strādāt Florencē kā praktikants! Liels paldies L’ITALII par nodarbībām, kultūras pasākumiem, aizrautību un pretimnākošo attieksmi! Valentina ir lieliska pasniedzēja, ar kuras palīdzību, pašam nemanot, var ātri sasniegt labus rezultātus itāļu valodā, kā arī iemīlēt un labāk saprast brīnišķīgo Itāliju. Paldies! (Laura)

Sirsnīgs paldies par lieliskajām itāļu valodas nodarbībām! Pirms došanās uz Sardīniju, nolēmu iegūt pamatzināšanas itāļu valodā, lai būtu vieglāk sazināties dažādās ikdienas situācijās. Kursi noteikti bija tieši laikā, jo Itālijā, konkrētāk, Sardīnijā cilvēki ļoti slikti zina angļu valodu (protams, ir atsevišķi izņēmumi, bet apceļot Sardīniju, bez itāļu valodas zināšanām, varētu būt diezgan problemātiski, dažviet var palīdzēt franču vai spāņu valodas zināšanas). Līdz ar to – varu būt priecīga, ka nolēmu apmeklēt itāļu valodas nodarbības. Iesaku arī citiem, kuri dodas uz Itāliju, pirms brauciena apgūt vismaz pamatfrāzes vietējā valodā. Kāpēc izvēlēties L’ITALII? – Mācību centrā ir ļoti jauka, patīkama atmosfēra, noteikti vēlos uzslavēt pasniedzēju Baibu Mazkalniņu, kura centās izdomāt interesantus, radošus uzdevumus, piedāvāt dažādus papildu materiālus, lai nodarbības būtu pēc iespējas atraktīvākas, kā arī rūpēties par katru kursu apmeklētāju, lai pilnīgi visiem būtu saprotama mācību viela. Šobrīd turpinu apgūt itāļu valodu Sardīnijā, varētu teikt, ka L’ITALII valodas kursi radīja manī pastiprinātu interesi par itāliešu valodu, kultūru. Vēlreiz paldies par pamatzināšanām! (Lingita Lina Bopulu)

Atsauksme par mūzikas kursu - "Šis bija kurss, uz kuru nācu tiešām ar milzīgu prieku! Otrdienas vakari bija labākie nedēļas darbdienu vakari. Un ne tikai tāpēc, ka mācības notika rotaļīgā, vieglā veidā un šaurā lokā. Domāju, ka ļoti liela nozīme ir arī pasniedzēja personībai. Davide ir lielisks skolotājs un nepārvērtējami taktiska, pieklājīga, inteliģenta personība ar dzirkstošu humora izjūtu! Mazliet žēl, ka tā arī nepadziedājām, jo mūsu mazais latviešu kautrīgo sieviešu pulciņš nebija pierunājams izdvest nevienu melodisku skaņu :) Kā jau šķiroties teicām Davide, ar nepacietību gaidām kursa turpinājumu!" (Agnese)

Liels paldies par šiem dažiem mēnešiem itāļu valodas. Saka jau, ka sākt kaut ko mācīties nekad nav par vēlu, bet tomēr jāatzīst, ka šobrīd kaut ko iemācīties ir šausmīgi grūti :) Gan aizņemtības (kas noteikti un diemžēl ir galvenais šķērslis), gan arī ‘’vecuma’’ dēļ :) nav tomēr tā atmiņa vairs tik laba….Lai vai kā- liels paldies Nicola par izturību un sapratni, pieņemu, ka nav viegli ar tādiem ‘’studentiem’’, bet viņš ir tiešām ļoti labs un pacietīgs skolotājs, līdz ar to gaidu augustu, lai turpinātu pamazām lauzīties itāļu mēlē. (Mikus)_________________________________________________________________________________

 "E tu, come ti chiami?"


Ja tevi sauc:

Felicita
(V)itālijs, Tālija vai Tālis
Bella vai Stella
Bruno vai Una
Romeo vai Džuljeta
Milāna vai Roma
Viva vai Vita
Marina vai Regīna

turpmāk apmeklējot mūsu itāļu valodas kursus, saņem 20% atlaidi pirmā semestra maksai!

_________________________________________________________________________________