Itāļu valodas kursi


Apgūt jaunu valodu vienmēr ir interesanti, un tas kļūst noderīgi un īpaši aizraujoši, kad apgūto valodu iespējams izmantot, lai komunicētu ar citiem. Šī iemesla dēļ, papildus ierastajiem itāļu valodas kursiem, kurus allaž bagātina informācija par Itālijas kultūru, L'ITALII regulāri rīko dažādus pasākumus, kurās pasniedzēji un studenti tiekas un pavada kopā laiku, lai izdzīvotu Itāliju, atrodoties ārpus tās! Šādas tikšanās ir vērtīga un noderīga iespēja likt lietā to, kas apgūts nodarbībās, pārbaudīt savas zināšanas, salīdzinot tās ar augstākiem apguves līmeņiem, un iemācīties kaut ko jaunu par dažādām Itālijas kultūras tēmām nepiespiestā un draudzīgā atmosfērā. Mēs darām visu iespējamo, lai Jūs iepazīstinātu ar Itāliju, atvedot to pie Jums uz Latviju kopā ar mūsu zināšanu bagāžu, kas katram no mums ir atšķirīga saskaņā ar mūsu izcelsmes vietu.
Mēs piedāvājam Itāliju 360 grādu rādiusā un aicinām Jūs to iepazīt!

Studiare una lingua è sempre interessante, ma diventa utile e affascinante quando è possibile utilizzarla per socializzare con gli altri. Per questo motivo L'Italii, oltre i corsi standard di lingua, sempre arricchiti con informazioni sulla cultura italiana, organizza periodicamente attività extra in cui insegnanti e studenti si incontrano e passano del tempo insieme, fuori dal contesto didattico, per vivere l'Italia pur essendo in un paese straniero. Questi incontri sono opportunità preziose e utili, per utilizzare tutto ciò che si impara durante le lezioni, per confrontare il proprio livello di apprendimento con livelli più alti e anche per imparare ancora di più, su argomenti diversi della cultura italiana, in un'atmosfera rilassata e ludica. Proviamo nel miglior modo possibile a raccontarvi l'Italia, portandovela direttamente qui in Lettonia, con il nostro bagaglio di conoscenze, diversificato in base alla nostra zona di provenienza.
Vi offriamo quindi l'Italia a 360 gradi e vi invitiamo a conoscerla.

_______________________________________________________________________________   

Pronti, partenza..via!!! Aicinām pieteikties regulārajiem itāļu valodas kursiem!


Sākusies reģistrēšanās 5 mēnešu itāļu valodas kursiem, kuru sākums ir 2018. gada februāris. Dažāda līmeņa apmācības notiks divas reizes nedēļā rīta un vakara laikos. Mācību noslēgums 2019. gada jūnijā.

Kursa laikā plānojam vieslekcijas ar itāļu klātbūtni, sarunvalodas nodarbības, kā arī dažādas kultūras aktivitātes, kur studentiem ir iespēja satikt domubiedrus un praktizēties itāļu valodas apguvē.  Bez tam, L'ITALII studenti regulāri saņem aktuālāko informāciju par vietām / lietām / notikumiem saistībā ar Itāliju Latvijā.

Pieteikšanās:  Lai pieteiktos izvēlētajam itāļu valodas kursam, lūdzam tiešsaistē aizpildīt reģistrācijas formu, kas atrodama ŠEIT. Nosūtot pieteikumu, ar Jums sazināsies un reģistrācijas apstiprinājumu sniegs kursu administrators.

Ja Jums ir priekšzināšanas, aicināsim Jūs uz klātienes testu - tikšanos, iepriekš vienojoties par laiku!

Kursa ilgums: 70 akadēmiskās stundas (1 nodarbība ilgst 2 akadēmiskās stundas / 90 minūtes).

Kursa cena: 425 EUR/par kursu (slēdzot līgumu par dalīto maksājumu  - maksāšana 4 daļās - 106.25 EUR / vienā maksājumā.). Maksājot visu summu uzreiz, saņemiet atlaidi 25 EUR apmērā.

Mācību grāmatas cena nav iekļauta mācību maksā. Mācību grāmatu par papildus maksu (~25 EUR) varēs iegādāties kursu norises vietā pēc kursu uzsākšanas. 

Plānotais* mācību grafiks 

A1 (iesācēji - bez priekšzināšanām): pirmdien/trešdien 10:00-11:30 vai 17:30-19:00, otrdien/ceturtdien 17:30-19:00 vai 19:15-20:45 vai sestdien 10:00-12:00 (ar minimālām priekšzināšanām)
A2.1: pirmdien/trešdien 17:30 - 19:00 vai 19:15 - 20:45 vai otrdien/ceturtdien 10:00-11:30 vai 12:00-13:30
A2.2: ceturtdien 19:15 - 20:45
B2.1pirmdien/trešdien 19:15 - 20:45

*Grafikā iespējamas izmaiņas atkarībā no pieprasījuma.

Nodarbību vieta: Rīga, Lāčplēša ielā 36-4a.

Papildus informācija: Ja jums rodas jautājumi par kursu norisi, rakstiet e-pastu: info@litalii.lv vai zvaniet pa tālr. 29858202

Esam nokārtojuši nepieciešamās formalitātes, un esam saņemuši pašvaldības izsniegtās licences četrām pieaugušo neformālās izglītības programmām itāļu valodas apmācībai!

Ja Jums ir itāļu valodas priekšzināšanas vismaz A1 līmenī, droši pievienojieties esošajām valodu kursu grupām!
Mācības turpinās līdz 20. jūnijam!

Sīkāka informācija: info@litalii.lv

______________________________________________________________________________

Itāļu gramatikas kurss - In forma con l'italiano!

 
È arrivato il momento di fare sport! Ecco per voi "In forma con l'italiano"! Un corso pensato come una "palestra della grammatica", per allenare i "muscoli" della lingua italiana e adatto a tutti, sia per tenersi in forma che per migliorarsi. Ogni lezione verrà spiegato un argomento e subito dopo svolgeremo insieme tanti diversi esercizi utili e divertenti, concentrati esclusivamente sull'argomento spiegato. Così come è giusto allenare i muscoli in un vera palestra, noi alleneremo la nostra capacità di usare in modo corretto la grammatica italiana, con esercizi intensi e mirati.
Prepariamoci ad un'estate italiana quindi, per andare al mare in forma!

Ir pienācis laiks sportot! Piedāvājam jums "Būt formā ar itāļu valodu"! Itāļu valodas kurss kā "gramatikas sporta zāle", kurā iespējams izvingrināt itāļu valodas "muskuļus" un kura ir piemērota visiem - gan tiem, kas grib uzturēt sevi formā, gan tiem, kas grib sasniegt labākus rezultātus! Katrā nodarbībā patiks izskaidrota kāda tēma, un tad kopā pildīsim noderīgus un izklaidējošs uzdevumus par attiecīgo tēmu. Tā, kā īstā sporta zālē ir vērtīgi izvingrināt savus muskuļus, mēs ar īpaši izvēlētiem uzdevumiem "izvingrināsim" savas spējas pareizi izmantot itāļu valodas gramatiku! 
Esi gatavs itāliskai vasarai, lai varētu doties uz jūru lieliskā formā!

Kursa ilgums: 10 nodarbības (1 nodarbība ilgst 90 minūtes)
Nodarbības notiek katru otrdienu, plkst. 19:15 - 20:45
Sākums: pēc pieprasījuma
Pasniedzējs: Davide Scardino
Cena: 85 EUR/par kursu (65/EUR - L'ITALII pavasara semestra studentiem).
Vēlamas priekšzināšanas vismaz A1 līmenī.
Pieteikšanās: Lai pieteiktos izvēlētajam itāļu valodas kursam, lūdzam sūtīt pieteikumu uz e-pastu - info@litalii.lv

______________________________________________________________________________

Itāļu žestu valoda


Vai esat redzējuši itāli, kurš spēj runāt bez žestiem? Diez vai. Vai zināt, kāpēc sasveicinoties itāļi sabučojas uz abiem vaigiem? Un vai pirmā buča ir uz labā vai kreisā vaiga? Lūk, itāļu valoda ir tā valoda, kuru bez žestiem nav iespējams saprast! Daudzus izteicienus ir iespējams iztulkot tikai ar žestiem! Tieši tāpēc aicinām jūs apmeklēt kursu "Itāļu žestu valoda", pirmais valodu kurss, kurā valoda nemaz nav nepieciešama! Tātad, ko gaidāt?

Avete mai visto un Italiano che parla senza muovere le mani? Probabilmente no. E sapete perché in Italia si usa salutare con due baci? E il primo bacio si dà a destra o a sinistra? L'italiano è una lingua che ha bisogno dei gesti per essere capita in modo completo. Molte espressioni infatti, trovano la giusta traduzione solo in un gesto. Vi invitiamo quindi al corso "Italiano a gesti", il primo corso di lingua, in cui la lingua non è indispensabile! Allora? Cosa aspettate?

Kursa ilgums: 10 nodarbības (1 nodarbība ilgst 90 minūtes)
Nodarbības notiek katru otrdienu, plkst. 19:15 - 20:45
Sākums: pēc pieprasījuma
Pasniedzējs: Davide Scardino
Cena: 85 EUR/par kursu (65/EUR - L'ITALII pavasara semestra studentiem).
Vēlamas priekšzināšanas vismaz A2 līmenī.
Pieteikšanās: Lai pieteiktos izvēlētajam itāļu valodas kursam, lūdzam sūtīt pieteikumu uz e-pastu - info@litalii.lv


______________________________________________________________________________

Il piccolo coro italiano!


Pateicoties mūsu mīlestībai pret itāļu valodu un mūziku, ir radies L'ITALII koris! Vienreizēja iespēja ļauties itāļu valodai kādas mūsdienu itāļu dziesmas pavadījumā! Tāpēc nāc dziedāt L'ITALII korī!
Dall'amore per la lingua e la musica italiana, nasce il coro de L'Italii! Un'occasione unica per entrare in sintonia con la lingua italiana, divertendosi tra le note di una canzone del repertorio italiano contemporaneo. Venite quindi a cantare, nel coro de L'ITALII.
   

Nodarbības notiks sestdienās 10:00 - 12:00 (vieta tiks precizēta).
Kori vadīs itāļu valodas pasniedzējs Davide Scardino.
Dalības maksa - 20 EUR/mēnesī (10/EUR mēnesī - L'ITALII pavasara semestra studentiem).
Nodarbību sākums - februārī.
Dalībniekiem vēlamas priekšzināšanas vismaz A2 līmenī.
Pieteikšanās - info@litalii.lv

______________________________________________________________________________

SOS ITALIANO: Il Corso di Italiano per chi non ha tempo - itāļu valoda aizņemtajiem! (Kurss paredzēts interesentiem, ar nelielām priekšzināšanām.)

Darbs man seko, bet es esmu ātrāks!

Vēlies atsākt/turpināt mācīties itāļu valodu, bet daudzo pienākumu dēļ darba dienās Tev nav laika?
Nekādu problēmu! Mūsu pasniedzēja Valentīna Kopola Tevi gaidīs katru sestdienu no plkst.10.00 līdz plkst.12.00 L'ITALII telpās!

Vorresti continuare a studiare l'italiano, ma non hai tempo durante la settimana per via dei mille impegni? Non  c'è  problema! La nostra insegnante Valentina Coppola ti aspetta ogni sabato dalle ore 10:00 alle ore 12:00 presso la scuola L'ITALII.


Kursa norise

Kursa apjoms: 13 nodarbības (1 nodarbība ilgst 120 minūtes)
Nodarbības notiek sestdienās 10:00 - 12:00
Kursa ilgums: 16.02.2019. - 01.06.2019.
Cena: 210 EUR/par kursu (maksājumu var veikt trīs daļās - 70 EUR/mēn). Mācību grāmatas cena (20 EUR) nav iekļauta mācību maksā.
Pieteikšanās:  Lai pieteiktos izvēlētajam itāļu valodas kursam, lūdzam sūtīt pieteikumu uz e-pastu - info@litalii.lv

 ______________________________________________________________________________


Itāļu valodas un kultūras (ievad) kurss pusaudžiem


Apgūt itāļu valodu nozīmē apgūt vienu no pasaules krāšņākajām un ekspresīvākajām valodām. Tas nozīmē atvērt durvis uz vienu no bagātākajām kultūrām pasaules vēsturē. Tā ir iespēja satuvināties ar vienu no planētas brīnišķīgākajām valstīm - ar Itāliju. Iespēja to ieraudzīt jaunām acīm, bez banālā tūrisma plīvura.

Tāpat kā jebkuras citas valodas apgūšanā, ir nepieciešamas milzu pūles un laiks, lai gramatiskās shēmas, muzikalitāte un darbības vārdu struktūras iesūktos mūsu ādā un lai mēs beidzot "pa īstam" varētu runāt itāliski. Tieši šī iemesla dēļ ir nepieciešams pēc iespējas ātrāk sākt jaunās valodas apgūšanu!

Bez šaubām jaunība ir vislabākais laiks, lai to darītu - gan sprigtuma, gan prāta elastības dēļ. Un nevajadzētu aizmirst, ka jaunas valodas apgūšana ļauj vēl vairāk paplašināt sava prāta apvāršņus!

Lūk, tieši šo apsvērumu dēļ L'ITALII piedāvā kursus pusaudžiem! Mūsu mērķis ir izveidot aizraujošu valodas ievadkursu, lai iegūtu valodas pamatzināšanas un lai jauniešos radītu interesi par itāļu valodu. Mēs vēlētos, lai pusaudži ieraudzītu, cik nozīmīgs un brīnišķīgs ir tas, ko viņi apgūst, un lai viņi nojaustu, ka atrodas brīnišķīga ceļojuma sākumpunktā...

Nu, kad sākam?


 ______________________________________________________________________________

PARLANDO PARLANDO


Torna il corso di conversazione ideato per gli studenti di italiano in possesso del livello A2+. Il corso si terrà una volta a settimana, il mercoledì  di ogni mese, per un totale di 15 lezioni della durata di 90 minuti ciascuna. All'inizio di ogni lezione verrà  presentato il tema di cui si  parlerà, con l'aiuto dell'insegnante si ricorderanno il lessico e le espressioni usate per parlare del tema scelto e attraverso attività   di conversazione gli studenti potranno mettere in pratica le loro capacità  di espressione orale. 

Atsākam sarunu kursu, kas paredzēts itāļu valodas A2+ līmeņa studentiem.
Nodarbības notiks reizi nedēļā, katru trešdienu, kopumā būs 15 nodarbības, katras nodarbības ilgums - 90 minūtes.
Katrai nodarbības sākumā tiks nosaukta tēma, par kuru tiks runāts, un ar pasniedzēja palīdzību tiks atkārtota leksika un izteicieni, kas var tikt izmantoti, lai par noteikto tēmu runātu. Pēc tam, veicot dažādas sarunvalodas aktivitātes, studentiem būs iespēja praktizēt sarunvalodas prasmes itāļu valodā.

Kursa norise
Kursa ilgums: 15 nodarbības (1 nodarbība ilgst 90 minūtes)
Nodarbības notiek katru trešdienu, plkst. 17:30 - 19:00
Pasniedzēja: Valentina Coppola
Cena:  150 EUR/par kursu
Pieteikšanās:  Lai pieteiktos izvēlētajam itāļu valodas kursam, lūdzam sūtīt pieteikumu uz e-pastu - info@litalii.lv
Nosūtot pieteikumu izvēlētajam kursam, ar Jums sazināsies un reģistrācijas apstiprinājumu sniegs kursu administrators.


________________________________________________________________________________

Itāļu valodas kursi ceļotājiem - bez priekšzināšanām


Vai esi izlēmis savas nākamās brīvdienas pavadīt saulainajā Itālijā?  L'ITALII Tev var palīdzēt šo piedzīvojumu padarīt vēl patīkamāku! Lai izvairītos no liekām neskaidrībām un neriskētu pazust šājā brīnumu pilnajā valstī, aicinām uz Itāļu valodas kursu ceļotājiem!

Kā pateikt "paldies" itāliski? Kā rezervēt viesnīcu un pasūtīt ēdienu restorānā? Īsais ievadkurss itāļu valodā "Itāļu valoda ceļotājiem" ir domāts tieši tev (iesācēju zināšanu līmenim - bez priekšzināšanām). Kursa ietvaros tiks apgūti vienkārši izteikumi un elementāras frāzes, lai nodrošinātu konkrētas vajadzības ceļojumu kontekstā.


Kursa norise 
Kursa apjoms: 12 nodarbības (1 nodarbība ilgst 90 minūtes)
Nodarbības notiek divas reizes nedēļā, otrdien/ceturtdien 18:00 - 19:30
Kursa sākums: 26. martā
Cena:  95 EUR/par kursu (grāmata iekļauta cenā) 
Pieteikšanās:  Lai pieteiktos izvēlētajam kursam, lūdzam sūtīt pieteikumu uz e-pastu - info@litalii.lv
Tēmas:

- Buongiorno! Come stai? Sasveicināšanās, iepazīšanās, personīgā informācija.
- Singola o matrimoniale? Viesnīcas rezervācija, viesnīcas pakalpojumi un istabu veidi.
- Per me un caffè! Itāļu valoda bārā/restorānā. Uzturs un dzērieni. Skaitļi un cenas.
- Mi sono perso! Vietas pilsētā, apkārtējā vide un apskates objekti. Ceļa norādes. Sabiedriskā transporta veidi un biļetes.
- Che bella giornata! Laika apstākļi un apģērbs.
- A che ora ci vediamo? Brīvais laiks un izklaide. Pulksteņa laiki.
- Andiamo in Italia.  Itālijas kultūras īpatnības.


Atsauksmes no studentiem:

Biju dzirdējusi, ka itāļu valoda ir viegli apgūstama, tāpēc atļāvos mesties šādā avantūrā kā 12 itāļu valodas nodarbības ceļotājiem. Un esmu sajūsmā - valoda ir skanīga, dvēsele gavilē, to klausoties! Valodā ir daudz internacionālismi, kuru nozīmi var uzminēt, un tādā veidā vārdu krājums ir vieglāk apgūstams. Ātri apgūstama ir lasīšana - tas dod drošības sajūtu, ka ar vārdnīcu rokās uz ielas Itālijā nepazudīsi, jo nepieciešamo varēsi nolasīt itālim priekšā. Tā kā ir tikai 12 nodarbības, varu pieminēt, ka pasniedzēja ir ļoti labi atlasījusi tēmas, kas nepieciešamas ieskata gūšanai - iepazīšanās, skaitļi, iepirkšanās, ikdiena, ēdieni un restorāni u.c. Šis kurss man ir devis pamudinājumu apsvērt iespēju apgūt itāļu valodu jau nopietnāk. (Baiba)


Man patika šis kurss ceļotājiem. Tā kā ši ir mana pirmā pieredze ar itāļu valodu, tad jāatzīst, ka biju domājusi līdzīgi valdošajam stereotipam, ka itāļu valoda ir viegla. Bet šo nodarbību laikā atskārtu, ka tā nebūt nav. Patika, ka visas ceļojumos iespējamās tēmas tika aptvertas. Domāju, vai nepamācīties vēl uz priekšu.. Liels paldies par jauko iespēju izvingrināt smadzenes un kaut ko jaunu iemācīties! (Iluta)


Pēc īsā kursa "Itāļu valoda ceļotājiem" mana vēlme iemācīties itāļu valodu ir tikai pieaugusi! (Evija)

_____________________________________________________________________________

Leggiamo insieme! Lasīsim kopā!

Ceļojums dažādu žanru itāļu literatūrā, lai apgūtu jaunus vārdu un izteicienus patīkamā veidā!

Pāršķirstot slavenu klasisko un mūsdienu itāļu rakstnieku darbus, analizēsim viņu stilu un kopā pārspriedīsim viņu idejas. Izmantojot literatūru kā sarunu tematu, bagātināsim mūsu vārdu krājumu un itāļu valodas zināšanas. Katra grāmatas lapa satur daudz jaunu vārdu un izteicienu, kas var apgrūtināt lasīšanu svešvalodās, jo ne vienmēr pietiek ar literāru tulkojumu, lai saprastu teksta un tā konteksta nozīmi. Taču kopīga lasīšana ļaus mums ātri saprast nozīmi un nekavējoties izmantot jaunos vārdus un izteicienus, uzlabojot mūsu valodas zināšanas nepiespiestā un izklaidējošā veidā.

Tātad, iekārtojieties ērti, sagatavojiet tasi tējas un ... lai laba lasīšana!

Un viaggio attraverso la letteratura italiana di vario genere, per imparare nuove parole ed espressioni in modo piacevole. 
Sfogliando le pagine di famosi scrittori italiani classici e contemporanei, analizzeremo il loro stile e discuteremo insieme le loro idee, per utilizzare la lettura come spunto di conversazione, arricchendo allo stesso tempo il nostro lessico e la nostra conoscenza della lingua. 
Ogni pagina di un libro contiene infatti tantissime parole ed espressioni nuove, che possono rendere la lettura in una lingua straniera un compito stancante, perché spesso una traduzione letterale non è abbastanza per capire il senso del discorso e il suo contesto. 
Leggere insieme invece, ci permetterà di capire velocemente il significato e poter immediatamente utilizzare le nuove parole/espressioni, aumentando il nostro livello in modo rilassante e divertente.
Mettetevi comodi quindi, prendete una tazza di tè e .... buona lettura!

 
Kursa norise

Kursa ilgums: 10 nodarbības (1 nodarbība ilgst 90 minūtes)
Sākums: 2019.gada 21. martā
Nodarbības notiek reizi nedēļā, ceturtdienās, 17:30 - 19:00
Cena:  65 EUR/par kursu
Pasniedzējs: Davide Scardino

Pieteikšanās:  Lai pieteiktos izvēlētajam itāļu valodas kursam, lūdzam sūtīt pieteikumu uz e-pastu - info@litalii.lv

Vēlamas priekšzināšanas vismaz B līmenī!


 

________________________________________________________________________________


Mācāmies spēlējoties ar dziesmām!

Kurss ir radies pateicoties idejai mācīties itāļu valodu caur dziesmām. Mūzikas pavadījumā studēsim ne tikai itāļu valodas gramatikas uzbūvi, bet arī sarunvalodu un dažādu vārdu, kas iesaistīti konkrētā kontekstā, nozīmi. Kursa mērķis ir arī papildināt vārdu krājumu, kas, pateicoties mūzikai, ir vieglāk izdarāms, jo mūzika palīdz atcerēties un iegaumēt jaunus vārdus kopā ar to nozīmi.

Katrā nodarbībā ir paredzēts neliels stāstījums par dziesmas autoru un par periodu, kura laikā dziesma ir tikusi radīta. Pēc tam klausīsimies dziesmu, lai varētu to analizēt, lasot un spēlējoties ar tekstu, relaksējošā un izklaidējošā atmosfērā. Katra lekcija tiks papildināta ar dažādam aktivitātēm, kas būs noderīgas, lai uzlabotu klausīšanās un rakstīšanas prasmes.
Ieteicamas itāļu valodas pamatzināšanas.

Kursa norise
Kursa ilgums: 10 nodarbības (1 nodarbība ilgst 90 minūtes)
Sākums: 2019.gada 19. martā
Nodarbības notiek reizi nedēļā, otrdienās, 17:30 - 19:00
Cena:  65 EUR/par kursu
Pasniedzējs: Davide Scardino

Pieteikšanās:  Lai pieteiktos izvēlētajam itāļu valodas kursam, lūdzam sūtīt pieteikumu uz e-pastu - info@litalii.lv


Giochiamo e impariamo con le canzoni!
Il corso nasce con l'idea di studiare l'italiano attraverso le canzoni. Facendoci accompagnare dalla musica studieremo infatti, non soltanto le strutture grammaticali della lingua, ma anche le forme parlate e il significato delle parole inserite in un contesto. Lo scopo del corso è anche l'ampliamento del proprio vocabolario, reso più semplice grazie all'utilizzo della musica, che aiuta la memorizzazione dei nuovi vocaboli e li fissa nella mente, insieme al loro significato. Ogni lezione prevede un breve racconto del cantautore, e del periodo in cui la canzone è stata scritta. Si andrà quindi ad ascoltare la canzone, per poi analizzarla, leggendone il testo e giocando con esso, in un clima rilassato e divertente. Ogni lezione sarà completata con l'assegnazione di attività utili al miglioramento della comprensione orale e di un testo scritto.
È consigliata una conoscenza base della lingua.
 

________________________________________________________________________________

Corso Civilta' 

 
(Itāļu sadzīves kurss)  - B1 līmeņa stiprināšanas kurss ir paredzēts A2 līmeņa studentiem, kas vēlas iegūt jaunas valodas prasmes un B1 līmeņa studentiem, kas vēlas savas zināšanas nostiprināt un papildināt! Kursa ietvaros svarīgākās gramatikas tēmas tiks aplūkotas itāļu kultūras un sadzīves kontekstā!
(kurss turpinās līdz 19. jūnijam)
 
Il corso di rinforzo b1 è dedicato a coloro che hanno un livello A2 e vogliono raggiungere nuove abilità linguistiche, ed a chi ha già raggiunto il livello b1 e vuole non solo rinforzare le sue conoscenze, ma anche acquisire nuove abilità comunicative. Infatti viene ripresa una grammatica essenziale, utilizzando un percorso narrativo che accompagna lo studente direttamente dentro la cultura e la vita italiana.

Nodarbības notiek pirmdienās/trešdienās, 19:15-20:45.
Pasniedzējs: Nicola Corcelli
________________________________________________________________________________

Piedāvājam apgūt itāļu valodu individuāli (vai mini-grupā)


Šāda apmācības forma ir ērta tiem, kas vēlas pielāgot mācību kursu jebkurā sev ērtā laikā. Pieredzējuša pasniedzēja vadībā ir iespējami dažādi itāļu valodas apguves moduļi:
- itāļu valoda (visiem līmeņiem);
- sagatavošana CILS sertifikācijas eksāmenam;
- itāļu rakstu valoda;
- itāļu sarunvaloda.


Cena par vienu nodarbību - 30 EUR (90 min)/1 personai.
Cena mini-grupā  - 40 EUR (90 min)/2 personām.
Sīkāk par nodarbību norisi droši rakstiet uz e-pastu: info@litalii.lv


________________________________________________________________________________________________


Atsauksmes no studentiem:

Nodarbības bija ļoti (!) noderīgas un vērtīgas, biju pati mācījusies jau nedaudz, Davide palīdzēja saprast pamatus, uz kuriem mācīties tālāk. Tas iedeva pamatīgu atspērienu turpmākām mācībām, un pierakstus no nodarbībām izmantoju arī tagad mācoties tālāk itāļu valodu universitātē Parmā. Vērtīgi bija arī tas, ka mācījos atbilstoši savām spējām un vajadzībai, un varēju ātri apgūt pamatus. Tiešām ļoti novērtēju Davide iemācīto, un milzīgs viņam paldies par pacietību un veltīto laiku! :) :) Ar sveicieniem no Parmas, Arta.

Izvēlējos mācīties itāļu valodu tieši L'ITALII tāpēc, ka paralēli valodas apguvei L'ITALII organizē dažādus un daudzpusīgus pasākumus, saistītus ar Itāliju: kino, mūziku, modi, dizainu, kulināriju, ceļošanu. Nodarbības iepatikās jau no pirmās reizes! Pusotras dzīvespriecīgas stundas 2 reizes nedēļā, kurās mācāmies saprast un lietot itāļu valodu reālās ikdienas situācijās: pajautāt ceļu uz ielas, rezervēt galdiņu un pasūtīt ēdienu restorānā, uzrakstīt vēstuli draugam itāļu valodā un spēlēt itāļu tradicionālo Ziemassvētku spēli tombola! Turklāt nodarbībās vienmēr ļoti jauka, gaiša un iedvesmojoša atmosfēra! Tāpēc visiem, kas grib mācīties vai uzlabot itāļu valodas zināšanas iesaku to darīt L'ITALII! (Inese)

Itāļu valodas apmācība dod pamatus, lai varētu komunicēt itāliski. Pasniedzējs Nicola Corcell nodarbību novada neļaujot atslābt - visu laiku ir jādomā, jārunā vai jāraksta. Neskaidrā viela tiek atkārtota. Temps ir diezgan ātrs, ja mājās nepiestrādā, tad rodas problēmas. Kursi notiek jaukā atmosfērā un nelielās grupās. Visiem, kas grib apgūt itāļu valodu - noteikti iesaku. (Māra)
 
Es noteikti ieteiktu šos kursus saviem draugiem un paziņām. Izvēlējos mācīties tieši L'ITALII, jo likās ļoti interesanta mājaslapa un kursi atrodas ērtā vietā. Patika mācību atmosfēra - mierīga, pozitīva un ļoti ātri paiet mācību stunda. Papildus mācībām tika organizēti dažādi interesanti pasākumi itāļu kultūras iepazīšanai. Liels paldies tieši pasniedzējam Davide - zinošs, atsaucīgs, saprotošs. Vienmēr izskaidro neskaidros jautājumus. (Inese)


Principā, L'ITALII bija drauga izvēle, bet, cik atceros, mēs pat neizskatījām citus variantus:) Kopumā, ne mirkli nenožēloju, ka mēs mācāmies tieši šeit - man patīk gan grupa, gan vieta, gan skolotāji, gan tas, ka viss ir vairāk tāds "la famiglia" stilā. (Voldemārs)

Ārlietu ministrija apliecina, ka L'ITALII piedāvātais pakalpojums - itāļu valodas grupu apmācības Ārlietu ministrijas darbiniekiem tiek sniegts profesionāli un augstā kvalitātē. Itāļu valodas pasniedzēja Valentina Coppola ir ļoti kvalificēta, kompetenta un pieredzējusi savas jomas eksperte. Grupu nodarbībās tiek izmantoti visdažādākie apmācību paņēmieni un mācību materiāli, kas ļauj interaktīvā, aizraujošā un efektīvā veidā apgūt svešvalodu. Sniegtā pakalpojumu kvalitāte liecina par L'ITALII darbinieku pieredzi un atbilstošu kvalifikāciju itāļu valodas apmācību jomā.

Paldies L'ITALII par iespēju apgūt šo skaisto valodu un piedalīties dažādos ar Itāliju saistītos pasākumos! Es noteikti ieteiktu šos kursus L'ITALII visiem, kas vēlas apgūt itāļu valodu! Grupas nav lielas, pasniedzēji forši, it sevišķi Valentina, ir iespējams apgūt gan gramatiku, gan attīstīt savas runas prasmes itāļu valodā. Turklāt mācīšanās grupā ir interesanta, jautra un pozitīvā nozīmē izaicinoša. (Evita)

Reiz biju komandējumā Itālijā un, kad mūs nelielā busiņā vadāja no pilsētas uz pilsētu, es itāļu ceļabiedru sarunās klausījos kā muzikālā izrādē - viņi runāja visu laiku, turklāt skaļi un izteiksmīgi... Un, kad man kāds pavaicāja, vai nejūtos atstumta kā vienīgā valodas nepratēja, es atteicu: ak,nē, ko jūs, es jūsos klausos kā mūzikā! Protams, ka dienā, kad neilgi pēc šī brauciena pamanīju itāļu valodas kursu reklāmu, es sapratu - tā ir zīme! Un es jums teikšu tā: vislabāk kursos man patika mācīties tieši vitālo itāļu valodas izrunu, tik dzīvelīgu un skanīgu. Ja starp jums ir kāds latvietis-atturīgais, ejiet mācīties itāļu valodu, tā iedarbosies kā malks laba, uzmundrinoša sarkanvīna! (Ilze)

Мне все понравилось. Понравился Никола. Понравилась группа в которой я занималась. Была очень доброжелательная атмосфера. И еще понравились вечера, которые вы проводили. (Olga)

Es noteikti ieteiktu šos kursus saviem draugiem, jo, pirmkārt, pasniedzēji ir ļoti kompetenti un katram ir sava pieeja, un otrkārt, tiek dota iespēja uzzināt daudz jauna par itāļu kultūru un tradīcijām no pasniedzēju stāstiem un pieredzes. Kursos ir pieejami dažādi mācību materiāli, kā arī ir iespēja paņemt grāmatas vai žurnālus uz mājām. Studentiem tiek piedāvātas papildus aktivitātes, piemēram, dalība spēlēs, semināros un itāļu virtuves nodarbībās. Kursu norisei ir ērta atrašanās vieta. (Jeļena)

Man ir liels prieks, ka es izvēlējos L’ITALII valodu centru, kur 3 mēnešus mācījos itāļu valodu! Šajā centrā ir patīkama atmosfēra, kas motivē apgūt itāļu valodu, lieliskie pasniedzēji, un protams, forši, ka grupas ir mazas un tāpēc visiem tiek veltīta uzmanība. Es uzskatu, ka šajā īsajā laika periodā apguvu diezgan daudz un mācības man sagādāja prieku. Jūnijā es biju  atvaļinājumā Itālijā un valodu man sanāca ļoti aktīvi pielietot. Kursos iegūtas zināšanas man ļoti noderēja! Šobrīd, pēc ceļojuma, man ir ļoti liela motivācija labāk apgūt itāļu valodu un ātrāk doties jaunā ceļojumā uz Itāliju, kur varētu valodu pielietot praksē! :) Turklāt man patīk, ka papildus mācībām L’ITALII organizē interesantus pasākumus, kur arī es piedalījos (orientēšanas spēles, ēdienu gatavošana, kino vakari)! Arī mājaslapā var atrast ļoti lietderīgu informāciju! (Jūlija)
 
Skolu meklēju ilgi un dikti, tieši L'ITALII man patīk tāpēc, ka šeit nav vienkārši garlaicīgs mācību process, bet tiek organizētas dažādas aktivitātes - itāļu vakariņas ar kopīgu ēdienu gatavošanu, čineforumi u.c., kur sarunas notiek tikai itāļu valodā - ļoti laba prakse patīkamā atmosfērā. Nāciet, būs jautri! Es iemācījos runāt un raksīt par dažādām tēmam, kā arī centos apgūt gramatiku - tā nav viegla lieta! Es visiem iesaku mācīties itāļu valodu pie īstiem itāļiem, jo tikai viņi var pastāstīt par dažādām valodas niansēm, turklāt klausīties to, kā viņi runā, ir īsta bauda! (Aļona)

Noteikti ieteiktu citiem šo kursu, jo ir ļoti pārdomāts mācību temps, zināšanas tiek apgūtas lēnām, bez steigas, ir iespēja izrunāt neskaidros jautājumus. Augsti vērtēju iespēju mācīties mazā grupā, līdz ar to sanāk individuāla pieeja, pasniedzēja vienmēr izskaidro neskaidros jautājumus. Un liels paldies tieši pasniedzējai - ļoti zinoša, atsaucīga un jauka! (Inese)

Mana atsauksme par itāļu valodas kursu pirmo semestri ir visnotaļ pozitīva. Pasniedzēja Valentīna Koppola ļoti prasmīgi un iejūtīgi iepazīstināja mūs ne tikai ar itāļu valodas leksiku un gramatiku, bet arī mudināja runāt - tas mums brīžiem pat izdevās. :) Palīdzēja arī tas, ka Valentīna runāja ar mums tikai itāliski. Kad jūnijā biju Itālijā, es tiešām spēju kaut cik sarunāties ar itāļiem - vismaz par vienkāršām lietām un vienkāršā valodā, kā arī sapratu diezgan daudz no tā, ko viņi sacīja man. :) Esmu ļoti ieinteresēta turpināt mācības rudenī. (Silvija)

Es gāju šajos kursos nepilnus trīs gadus (ar pārtraukumiem), līdz sasniedzu B2 līmeni. Man patika, ka grupas nebija lielas, līdz ar to pasniedzēji spēja pievērsties katram individuāli un nebija jāuztraucas, ka kaut ko neizdosies līdz galam saprast vai pārējie “aizskries” pa priekšu. Pēdējo semestri mācījos viena pie Valentinas, arī tas man patika, jo nodarbības plānojām tā, kā bija ērtāk man - dažas vairāk veltījām runāšanai, dažas - tieši gramatikai. Tomēr vispozitīvākais aspekts ir tāds, ka pasniedzēji ir itāļi, līdz ar to pierast klausīties un runāt itāliski izdodas ātri un viņi var pastāstīt daudz ko interesantu, tikai “vietējiem” zināmu, par Itāliju. Pateicoties šiem kursiem, tūliņ jau uzsākšu otro gadu universitātē Itālijā, un spēju runāt un rakstīt itāliski pilnīgi brīvi. (Anna)

Mācīties svešvalodu ir darbietilpīgs un pacietību prasošs process. Apmeklējot itāļu valodas kursu, man patika, ka pasniedzēja Valentīna šo procesu spēja padarīt daudzveidīgu un aizraujošu. Tas bija forši, ka kursu laikā mēs mēģinājām saklausīt dziesmām vārdus, izspēlējām sadzīves situācijas un, protams, iemācījāmies arī gramatikas likumus. Liels paldies visai L’ITALII komandai par organizētajiem pasākumiem itāļu valodā! (Agris)

Mazāk kā pirms gada sāku iet uz itāļu valodas privātstundām L’ITALII pie pasniedzējas Valentina. Šoruden jau braucu uz Itāliju, strādāt Florencē kā praktikants! Liels paldies L’ITALII par nodarbībām, kultūras pasākumiem, aizrautību un pretimnākošo attieksmi! Valentina ir lieliska pasniedzēja, ar kuras palīdzību, pašam nemanot, var ātri sasniegt labus rezultātus itāļu valodā, kā arī iemīlēt un labāk saprast brīnišķīgo Itāliju. Paldies! (Laura)

Sirsnīgs paldies par lieliskajām itāļu valodas nodarbībām! Pirms došanās uz Sardīniju, nolēmu iegūt pamatzināšanas itāļu valodā, lai būtu vieglāk sazināties dažādās ikdienas situācijās. Kursi noteikti bija tieši laikā, jo Itālijā, konkrētāk, Sardīnijā cilvēki ļoti slikti zina angļu valodu (protams, ir atsevišķi izņēmumi, bet apceļot Sardīniju, bez itāļu valodas zināšanām, varētu būt diezgan problemātiski, dažviet var palīdzēt franču vai spāņu valodas zināšanas). Līdz ar to – varu būt priecīga, ka nolēmu apmeklēt itāļu valodas nodarbības. Iesaku arī citiem, kuri dodas uz Itāliju, pirms brauciena apgūt vismaz pamatfrāzes vietējā valodā. Kāpēc izvēlēties L’ITALII? – Mācību centrā ir ļoti jauka, patīkama atmosfēra, noteikti vēlos uzslavēt pasniedzēju Baibu Mazkalniņu, kura centās izdomāt interesantus, radošus uzdevumus, piedāvāt dažādus papildu materiālus, lai nodarbības būtu pēc iespējas atraktīvākas, kā arī rūpēties par katru kursu apmeklētāju, lai pilnīgi visiem būtu saprotama mācību viela. Šobrīd turpinu apgūt itāļu valodu Sardīnijā, varētu teikt, ka L’ITALII valodas kursi radīja manī pastiprinātu interesi par itāliešu valodu, kultūru. Vēlreiz paldies par pamatzināšanām! (Lingita Lina Bopulu)

Atsauksme par mūzikas kursu - "Šis bija kurss, uz kuru nācu tiešām ar milzīgu prieku! Otrdienas vakari bija labākie nedēļas darbdienu vakari. Un ne tikai tāpēc, ka mācības notika rotaļīgā, vieglā veidā un šaurā lokā. Domāju, ka ļoti liela nozīme ir arī pasniedzēja personībai. Davide ir lielisks skolotājs un nepārvērtējami taktiska, pieklājīga, inteliģenta personība ar dzirkstošu humora izjūtu! Mazliet žēl, ka tā arī nepadziedājām, jo mūsu mazais latviešu kautrīgo sieviešu pulciņš nebija pierunājams izdvest nevienu melodisku skaņu :) Kā jau šķiroties teicām Davide, ar nepacietību gaidām kursa turpinājumu!" (Agnese)

_________________________________________________________________________________

 "E tu, come ti chiami?"


Ja tevi sauc:

Felicita
(V)itālijs, Tālija vai Tālis
Bella vai Stella
Bruno vai Una
Romeo vai Džuljeta
Milāna vai Roma
Viva vai Vita
Marina vai Regīna

turpmāk apmeklējot mūsu itāļu valodas kursus, saņem 20% atlaidi pirmā semestra maksai!

_________________________________________________________________________________