L'ITALII

L'ITALII ir privāta itāļu valodas skola, kura dibināta 2013.gadā ar mērķi veicināt itāļu valodas apguvi un itāļu kultūras izplatību Latvijā. L'ITALII darbība ar katru gadu ir arvien plašāka: papildus dažāda līmeņa itāļu valodas nodarbībām pie pieredzējušiem un radošiem pasniedzējiem (gan no Itālijas, gan Latvijas), mēs piedāvājam radošās darbnīcas, kultūras lekcijas, kulinārijas meistarklases un citus ar Itāliju saistītus pasākumus visām gaumēm. Plašākai publikai piedāvājam blogu, kas ik dienas tiek papildināts ar aktuālu, izglītojošu un aizraujošu informāciju.

L'ITALII aktīvi piedalās dažādos plašāka mēroga pasākumos, kā Itāļu tirgus Kalnciema kvartālā un Itāļu valodas nedēļa pasaulē, kā arī veiksmīgi sadarbojas ar Itālijas vēstniecību Latvijā. Pateicoties mūsu komandas profesionalitātei, aktivitātei un izdomai, L'ITALII studentu un bloga sekotāju pulks ar katru gadu kļūst arvien kuplāks! Mēs strādājam ik dienas, izceļot vēl neatklātus itāļu kultūras nostūrus, bagātinot itāļu valodas mācību materiālus un cenšoties uzlabot gan mūsu, gan jūsu izpratni par Itāliju visos tās aspektos!
L'ITALII ir mazā Itālija tepat Latvijā! Itāļu valoda, literatūra, vēsture, māksla, arhitektūra, kino un virtuve vienuviet. Piebiedrojies mums, atklāsim un baudīsim Itāliju kopā!