Itāļu valodas kursi


Apgūt jaunu valodu vienmēr ir interesanti, un tas kļūst noderīgi un īpaši aizraujoši, kad apgūto valodu iespējams izmantot, lai komunicētu ar citiem. Šī iemesla dēļ, papildus ierastajiem itāļu valodas kursiem, kurus allaž bagātina informācija par Itālijas kultūru, L'ITALII regulāri rīko dažādus pasākumus, kurās pasniedzēji un studenti tiekas un pavada kopā laiku, lai izdzīvotu Itāliju, atrodoties ārpus tās! Šādas tikšanās ir vērtīga un noderīga iespēja likt lietā to, kas apgūts nodarbībās, pārbaudīt savas zināšanas, salīdzinot tās ar augstākiem apguves līmeņiem, un iemācīties kaut ko jaunu par dažādām Itālijas kultūras tēmām nepiespiestā un draudzīgā atmosfērā. Mēs darām visu iespējamo, lai Jūs iepazīstinātu ar Itāliju, atvedot to pie Jums uz Latviju kopā ar mūsu zināšanu bagāžu, kas katram no mums ir atšķirīga saskaņā ar mūsu izcelsmes vietu.
Mēs piedāvājam Itāliju 360 grādu rādiusā un aicinām Jūs to iepazīt!

Studiare una lingua è sempre interessante, ma diventa utile e affascinante quando è possibile utilizzarla per socializzare con gli altri. Per questo motivo L'Italii, oltre i corsi standard di lingua, sempre arricchiti con informazioni sulla cultura italiana, organizza periodicamente attività extra in cui insegnanti e studenti si incontrano e passano del tempo insieme, fuori dal contesto didattico, per vivere l'Italia pur essendo in un paese straniero. Questi incontri sono opportunità preziose e utili, per utilizzare tutto ciò che si impara durante le lezioni, per confrontare il proprio livello di apprendimento con livelli più alti e anche per imparare ancora di più, su argomenti diversi della cultura italiana, in un'atmosfera rilassata e ludica. Proviamo nel miglior modo possibile a raccontarvi l'Italia, portandovela direttamente qui in Lettonia, con il nostro bagaglio di conoscenze, diversificato in base alla nostra zona di provenienza.
Vi offriamo quindi l'Italia a 360 gradi e vi invitiamo a conoscerla.

_______________________________________________________________________________ 

Pronti, partenza..via!!! Aicinām pieteikties regulārajiem itāļu valodas kursiem!Sākusies reģistrēšanās 5 mēnešu itāļu valodas kursiem, kuru sākums ir 2021. gada februāris. Dažāda līmeņa apmācības notiks divas reizes nedēļā rīta un vakara laikos. Mācību noslēgums 2021. gada jūnijā.

Kursa laikā plānojam vieslekcijas ar itāļu klātbūtni, sarunvalodas nodarbības, kā arī dažādas kultūras aktivitātes, kur studentiem ir iespēja satikt domubiedrus un praktizēties itāļu valodas apguvē.  Bez tam, L'ITALII studenti regulāri saņem aktuālāko informāciju par vietām / lietām / notikumiem saistībā ar Itāliju Latvijā.

Pieteikšanās:  Lai pieteiktos izvēlētajam itāļu valodas kursam, lūdzam tiešsaistē aizpildīt reģistrācijas formu, kas atrodama ŠEIT. Nosūtot pieteikumu, ar Jums sazināsies un reģistrācijas apstiprinājumu sniegs kursu administrators.

Ja Jums ir priekšzināšanas, aicināsim Jūs uz testu, iepriekš vienojoties par laiku!

Kursa ilgums: 70 akadēmiskās stundas (1 nodarbība ilgst 2 akadēmiskās stundas / 90 minūtes).
 
 
Plānotais mācību grafiks (var mainīties atkarībā no pieprasījuma):
 
A1 (iesācējiem - bez priekšzināšanām) - pirmdien/trešdien 17:30-19:00 vai otrdien/ceturtdien 17:30-19:00
A2.1 - pirmdien/trešdien 17:30 vai otrdien/ceturtdien 19:15-20:45
A2.2 - otrdien/ceturtdien 19:15-20:45
B1.2 - pirmdien/trešdien 9:30-11:00 vai 19:15-20:45 vai ceturtdien 10:00-11:30 vai sestdien 10:00-12:00
B2.2 - pirmdien/trešdien 19:15-20:45

 
Kursa cena: 450 EUR + PVN /par kursu, kas notiek divas reizes nedēļā (slēdzot līgumu par dalīto maksājumu  - maksāšana 4 daļās - 112.50 EUR + PVN / vienā maksājumā.).  

Mācību grāmatas cena nav iekļauta mācību maksā. Mācību grāmatu par papildus maksu (30 EUR) varēs iegādāties kursu norises vietā pēc kursu uzsākšanas.

Nodarbību vieta: Rīga, Lāčplēša ielā 36-4a vai tiešsaistē Skype platformā.

Papildus informācija: Ja jums rodas jautājumi par kursu norisi vai grupām ar priekšzināšanām, rakstiet e-pastu: info@litalii.lv vai zvaniet pa tālr. 29858202_______________________________________________________________________________  

 

 MINIKURSI

 

Itāļu valodas apguve tiešsaistē no iesācēja līdz padziļinātai prasmju apguvei kopā ar pieredzējušiem un radošiem pasniedzējiem. Mūsu pasniedzēji arī tiešsaistē turpina strādāt tikpat radoši un aktīvi, kā arī dara visu iespējamo, lai mācības attālināti padarītu Jums saistošas un noderīgas! Papildus ierastajām nodarbībām organizējam arī atsevišķas tematiskās lekcijas un mini kursus!
 
 
 

Nero su bianco - rakstīšanas kurss itāļu valodā

  
 
 
Mēs esam pieraduši runāt itāliski, lasīt un klausīties itāļu valodu, taču mēs reti praktizējam rakstīšanu. Rakstīšana ir būtiska, lai iemācītos vārdus, gramatiku un runai piešķirtu laika kontekstu. Katru nedēļu mēs izvēlēsimies tēmu un paziņosim jums to, lai jūs varētu izteikt savas domas itāļu valodā “Melns uz balta”. 
 
Kursā var piedalīties visu līmeņu studenti.
Ilgums: 3 mēneši, viena tēma nedēļā, kopā 12 tēmas.
Pasniedzēja: Valentina Coppola
Cena: 39 EUR
Pieteikšanās: info@litalii.lv


Siamo abituati a parlare in italiano, leggere ed ascoltare la lingua italiana, ma raramente pratichiamo la scrittura. Scrivere è essenziale per imparare le parole, la grammatica e dare un contesto temporale al discorso. Ogni settimana sceglieremo un tema e te lo comunicheremo così potrai mettere 'nero su bianco' i tuoi pensieri in italiano. Il corso è aperto agli studenti di tutti i livelli.

Durata: 3 mesi, un tema a settimana per un totale di 12 temi
 
 

Cinemando - a chi ama il cinema italiano! Kinokurss - tiem, kam patīk itāļu kino!


Sorrisi e lacrime, sogni e realtà... viaggio nel cuore di un'Italia vista con gli occhi dei grandi maestri del cinema italiani.
Smiekli un asaras, sapņi un realitāte... Itālijas atklāšana caur itāļu kino lielmeistaru acīm.

Tēmas:
- O bianco o Nero, quando il cinema non aveva i colori.
- Non solo sorrisi, l'Italia nel cinema del Maestro de Sica.
- Serve la C maiuscola! Dal cinema di propaganda al cinema che ha segnato per sempre la storia, registi ed interpreti unici al mondo.
- Ci piace sognare con Federico.
- Risate e lacrime (Tante). Nascita, splendore e declino del genere cinematografico piu' popolare: la commedia all'italiana!
- Le americanate. Nati dall'influenza americana e diventati cinema d'autore.
- Questi giovani d'oggi. Ieri oggi e domani...Il cinema italiano non e' solo storia, e' piu vivo che mai! (Benigni & Sorrentini)

Kurss ir paredzēts studentiem ar priekšzināšanām vismaz B līmenī!
Ilgums: 7 nodarbības.
Pasniedzējs: Nicola Corcelli
Tikšanās SKYPE: ceturtdienās 18:00 (kopā 7 nodarbības)
Cena: 39 EUR
Pieteikšanās: info@litalii.lv

 

Un sorso di italiano /Malks itāļu valodas


Mini kurss, lai iemācītos stāstīt par sevi un iepazīt citus, baudot mājās pagatavotu kafiju un gatavojoties pasūtīt krēmīgu kapučino un siltu kruasānu, kad atkal varēsim sēsties pie galdiņa kafejnīcā!
 
4 mini nodarbības, lai iemācītos:
1) Kas es esmu? (iemācīsimies sevi prezentēt un kaut ko par sevi pastāstīt; gramatikas iemaņas - darbības vārdi essere/avere/chiamarsi);
2) Jaucies manās darīšanās! (iemācīsimies uzdot jautājumus citiem, lai viņus labāk iepazītu; gramatikas iemaņas - darbības vārdi fare/andare/stare);
3) Labdien, vienu kapučīno, lūdzu! (iemācīsimies kafejnīcā pasūtīt itāļu brokastis; gramatikas iemaņas - vorrei, darbības vārdi volere/);
4) Katram sava gaume (iemācīsimies izstāstīt, kas mums patīk un nepatīk, runāsim par gadalaikiem, laikapstākļiem).
 
Mini corso per imparare a parlare di noi e a farci i fatti degli altri, bevendo un caffè fatto in casa e preparandoci ad ordinare un cremoso cappuccino e un cornetto caldo seduti al tavolo di un bar.
4 mini lezioni per imparare a:
1) Chi sono io? (impariamo a presentarci e a dire qualcosa su di noi - pillole di grammatica verbo essere/avere/chiamarsi)
2) Fatti i fatti miei! (impariamo a fare qualche domanda ad altre persone per conoscerle meglio - pillole di grammatica verbo fare/andare/stare)
3) Buongiorno, un cappuccino per favore! (impariamo ad ordinare una colazione italiana al bar - pillole di grammatica volere, prendere, preferire)
4) I gusti son gusti - (impariamo a dire cosa ci piace e cosa non ci piace, parliamo delle stagioni, del tempo) 
 
 
Kurss ir paredzēts studentiem bez priekšzināšanām!
Ilgums: 4 nodarbības.
Tikšanās SKYPE otrdienās, 18:00 - 19:00.
Pasniedzēja Adelaide Mancini.
Cena: 39 EUR
Pieteikšanās: info@litalii.lv
 
 
 

Paroliamo!Daudz vārdu, par kuriem runāsim četrās tiešsaistes tikšanās, lai ļautu vaļu jūsu fantāzijai! Viens vārds, īsa frāze - jeb kas, kas jums ienāk prātā saistībā ar katrai nedēļai izvēlēto tēmu.
 
Tante parole di cui parlare in quattro incontri online per dare voce alla vostra fantasia!  Una parola, una breve frase, qualunque cosa vi trasmetta il tema che sceglieremo per voi ogni settimana.

Sarunvalodas/leksikas kurss ir paredzēts studentiem ar nelielām priekšzināšanām!
Ilgums: 4 nodarbības.
Tikšanās SKYPE piektdienās, 18:30 - 19:30.
Pasniedzēja Adelaide Mancini.
Cena: 39 EUR
Pieteikšanās: info@litalii.lv
 
 
 

Festa in cucina!


Vai meklējat kādu gardu desertu vai otro ēdienu īpašam notikumam? Atklājiet itāļu svētku (Karnevāls, tēva diena, Lieldienas, Māmiņdiena) ēdienus, ar kuriem jūs iepazīstinās itāļu pavāre!
 
Cercate un dolce goloso o un secondo gustoso per festeggiare un’occasione speciale? Scoprite i piatti delle feste italiane (Carnevale, Festa del papà, Pasqua, Festa della mamma) raccontati da una cuoca italiana! 
 
 
Kursā var piedalīties visu līmeņu studenti.
Ilgums: 4 nodarbības.
Tikšanās tiešsaistē piektdienās, 18:30 - 19:30 (19.februārī, 19.martā, 2. aprīlī, 7.maijā).
Pasniedzēja Adelaide Mancini.
Cena: 39 EUR vai 9.99 EUR/1 nodarbība
Pieteikšanās: info@litalii.lv
 
 

Chiacchieriamo!Ja vari izrunāt mūsu kursa nosaukumu, tad vari tajā arī piedalīties!
Mēs Tevi gaidīsim katru trešdienu plkst. 18:00, lai papļāpātu!
Pirms katras tikšanās saņemsi tēmu, kuru kopā pārrunāsim un apspriedīsim.

Se puoi pronunciare il titolo del nostro corso, puoi anche frequentarlo!
Ti aspettiamo ogni mercoledì  alle ore 18:00 per chiacchierare!
Prima dell`incontro riceverai il tema di cui parleremo e su cui ci confronteremo.

Kurss ir paredzēts studentiem ar priekšzināšanām vismaz B līmenī!
Tikšanās tiešsaistē trešdienās, plkst 18:00 - 19:30.
Pasniedzēja Valentina Coppola.
Cena: 39 EUR/4 nodarbības.
Pieteikšanās: info@litalii.lv
 
 
_______________________________________________________________________________  

INDIVIDUĀLAS NODARBĪBAS


Piedāvājam apgūt itāļu valodu individuāli attālināti, izmantojot Skype/Zoom platformas!

Šāda apmācības forma ir ērta tiem, kas vēlas pielāgot mācību kursu jebkurā sev ērtā laikā un vietā.

Cena par vienu nodarbību - 18 Eur + PVN (60 min), 27 Eur + PVN (90 min).

Sīkāk par kursa norisi droši jautā mums: info@litalii.lv


______________________________________________________________________________


Atsauksmes no studentiem:


Itāļu valodu L'ITALII valodas skolā mācos jau gadu. Tagad ikdienā spēju dziedāt līdzi itāļu mūzikai, izprotot saturu un varu brīvi lasīt aprakstus uz iepakojuma etiķetēm :)) Nevaru vien sagaidīt, kad valodu varēšu pielietot ceļojot. Pateicoties pasniedzējiem mācīšanās norit pozitivā gaisotnē un ar daudz smiekliem. Mācību saturs ir pilveidīgs ar interesantiem uzdevumiem, neparastiem stāstiem, video, vieslekcijām, pavārmākslas meistarklasēm un pat svētkus svinam kopā - tas viss dzimto itāļu pavadībā. (Gundega)
 
Personīga un dzīvespriecīga pieeja, esmu daudz uzzinājusi ne tikai par itāļu valodas gramatikas pamatiem, bet arī par itāļu kultūru un ieguvusi jauku sarunas biedru Valentīnu. Ļoti novērtēju iespēju mācīties attālināti un to, ka pasniedzēja spēj pielāgoties manam darba ritmam, jo tas dod man iespēju turpināt savas mācības, lai kur es atrastos un man ērtā laikā. (Linda)
 
Itāliski runājoši pasniedzēji, nelielas grupas, mājīga atmosfēra un interesants pasākumu piedāvājums. Pusotra gada laikā itāļu valodas prasmes ir ievērojami uzlabojušās. Esmu ļoti apmierināta un noteikti iesaku L'ITALII visiem, kas vēlas apgūt šo valodu. (Jolanta)
 
Esmu savā dzīvē pamācījusies vairākās šāda tipa skolās un varu teikt vienu - šī skoliņa ir pati labākā no visām. Ļoti jauka atmosfēra, bezgala jauki pasniedzēji, kuri māk apgūstamo vielu izskaidrot ļoti saprotami. Iespēja mācīties izrunu no īstiem itāļiem, izbaudīt viņu temperamentu "dzīvajā"! Katra mācību stunda ir sava veida svētki! Un kur nu skoliņas burvīgie pasākumi ar brīnišķīgo pavāru Frančesko, ekskursija pa Vecrīgu itāļu valodā, skolas avīze, kurā ikvienam dota iespēja piedalīties. Lai attālinātās mācības kļūtu interesantākas, pedagogi gatavo īpašas nodarbības papildus - gan par itāļu paradumiem, svētkiem, vēsturi, itāļu kino. Skolas piedāvājumi ir ļoti aizraujoši. Šo skolu es nemainītu ne pret vienu citu. Īpašs paldies skolas vadībai par neizsīkstošo izdomu. Paldies visiem brīnišķīgajiem pasniedzējiem. Lai veicas! (Alda)

Liels paldies Jums! Man patika pilnīgi viss! Pasniedzējs ir lielisks, apmācību veids arī, informācijas pasniegšana - viss kā vajag, neko pielikt - ne atņemt. Pašā sākumā nevarēju nemaz iedomāties kā tas ir iespējams - sākt jaunas valodas apgūšanu, un es ļoti izbrīnījos, ka Nicola kopš pašas pirmās dienas sāka ar mums komunicēt TIKAI itāliski! Katra nodarbība = pusotra stunda tikai itāļu valoda, ne vārda latviski/angliski. Pietam nez kāpēc, bet viss bija saprotams, pat ja ne vārda nezināji, kaut kā Nicola tomēr prot pastāstīt tā, ka ir saprotams viss un visiem. Es domāju, ka ar to viss nebeigsies protams, un ceru, ka ar septembri es atgriezīšos turpināt mācīties itāļu valodu, jo šaubos, ka ar saviem spēkiem man sanāks tik pat daudz, cik mācīties pie Jums ! ;) Paldies par iespēju sākt piepildīt savu sapni! Jūsu skolu es tiešām neaizmirsīšu, un kā rakstīju iepriekš, ceru, ka atgriezīšos! (Anastasija)


Nodarbības bija ļoti (!) noderīgas un vērtīgas, biju pati mācījusies jau nedaudz, Davide palīdzēja saprast pamatus, uz kuriem mācīties tālāk. Tas iedeva pamatīgu atspērienu turpmākām mācībām, un pierakstus no nodarbībām izmantoju arī tagad mācoties tālāk itāļu valodu universitātē Parmā. Vērtīgi bija arī tas, ka mācījos atbilstoši savām spējām un vajadzībai, un varēju ātri apgūt pamatus. Tiešām ļoti novērtēju Davide iemācīto, un milzīgs viņam paldies par pacietību un veltīto laiku! :) :) Ar sveicieniem no Parmas, Arta.

Man patiess prieks, ka pieteicos pie Davide uz mūzikas un literatūras kursu. Ikviena no nodarbībām bija  pārsteigums, jo mēs nezinājām, ko tieši  darīsim, par kādām tēmām runāsim, kādus vingrinājumus pildīsim.Esmu pārsteigta, cik radošs var būt mācību process, pārrunājot un analizējot vienu konkrētu dziesmu. Man šis kurss bija lieliska iespēja papildināt  vārdu krājumu, izteikt savas domas raktiski nelielu sacerējumu veidā (ļoti vērtīgi vingrinājumi!), attīstīt klausīšanos un dzirdēšanu. Bija daudz sarunu par dažādām aktuālām tēmām  -  par savstarpējām attiecībām, par vecāku lomu,par vardarbību, par bēgļiem - katrā ziņā tēmas, kas liek nopietni padomāt. Izaicinoši, taču vienlaikus ļoti vērtīgs treniņš. Savukārt nodarbības pie Valentīnas es raksturotu kā " meiteņu vakarus" (puišu mūsu grupā nebija) - vienmēr ar humora dzirksti, jokiem, vieglu papļāpāšanu, lai iesildītos, un gramatikas vingrinājumiem.  Paldies Valentīnai par pacietību, lasot un labojot manus sacerējumus!:) Man patīk, ka piedāvāto kursu, tēmu loks ir tik plašs -  tiešām ikvienam ir iespēja  atrast sev piemērotāko. Piekrītu, ka " L'ITALII ir mazā Itālija tepat Latvijā!" :) (Marita)

Vēlētos pateikties pasniedzējiem, kam dzimta valoda ir itāļu. Mums bija tas gods mācīties mazāka grupā un pilnveidot savas runāšanas prasmes katru nodarbību, tas patiešām liels pluss "+". Ka arī pateicos personālam par lielisko iespēju apgūt itāļu valodu, kultūru, apmeklēt rīkotus pasākumus kur vēl vairāk pilnveidot savas prasmes, un izjust Itālijas garšu šeit pat Latvijā. Nenovērtējama pieredze! (Olga)
 
Jūs esat trešā skola, kurā es mācos, beidzot es atradu valodas skolu, kurā es jūtu, ka ir kāda apmācības sistēma šiem valodu kursiem, es beidzot arī sāku just kādu progresu šajā apmācībā attiecībā uz sevi. Tiešī šī iemesla pēc esmu gatava arī turpināt valodas apmācību nākamajā gadā. Piemēram, vakar es biju spējīga sarakstīties ar itāļu interneta veikala konsultantu itāļu valodā, noteikti ar kļūdām, bet viņa mani saprata, Man ļoti simpātiski šķiet, ka Jūs mācat ne tikai valodu, bet ari iepazīstināt ar šīs zemes kultūru - dažādas meistarklases, pasākumi sadarbībā ar Itāijas vēstniecību un Jūsu pašu organizēti. (Ilvija) 

Pateicoties L’ITALII un tās brīnišķīgajiem skolotājiem, piepildījās viens no maniem sapņiem. Itāļu valodu šajā skolā apguvu gan grupā, gan individuāli, kas deva iespēju iepazīt dažādus skolotājus un atšķirīgas pieejas apmācībai. Par abām pieredzēm īsi varu teikt-lieliski! Patīkama atmosfēra, apmācībā ļoti ieinteresēti, radoši, atsaucīgi un jauki skolotāji. Jebkurš mācību process nav viegls, lai apgūtu jaunu svešvalodu ir daudz jāgrib un daudz jādara, taču šo ceļu viennozīmīgi atvieglo labi skolotāji-tādus es sastapu šajā skolā. (Lelde) 

L'ITALII strādā draudzīgi, atvērti, ieinteresēti un profesionāli pasniedzēji ar lielisku humora izjūtu un spēju atraisīt studentos prieku un interesi par mācību procesu. Viena stunda nedēļā, kuru pavadu individuālajās nodarbībās pie pasniedzējas Valentīnas, ir laiks ar pievienoto vērtību. Gūstu gan zināšanas, gan paraugstundu pacietībai, iejūtībai un sirsnībai. Nodarbības un daudzveidīgie izglītojošie pasākumi dod iespēju iepazīt Itālijas burvību un vitalitāti caur interesantu personību prizmu. Grazie mille a tutti voi! (Andra)

Pasniedzējs Davide ir profesionāls, nodrošina individuālu pieeja katram studentam. Pasniedzējs "uzķer" fīlingu, ir pozitīvs, nodarbības ir viegli saprotamas, laikam tādēļ arī progress ir straujš. Lekcijas ir saplānotas, pasniedzējs vienmēr gatavojas, tēmas iet loģiski viena pēc otras, tā lai dzivē var uzreiz pielietot. (Julians)  

Я очень рада, что в своё время (после определенных проблем с поиском преподавателей итальянского), я нашла ваши курсы. Мне очень нравится, что язык преподаёт его носитель. Программа, на мой взгляд, позволяет уверенно продвигаться вперёд в изучении итальянского, при этом легко, без какого-то давления и напряжения. Что ещё очень здорово - это различные «внеклассные» мероприятия, которые предлагает школа. Это уже практически центр итальянской культуры в Риге :) Ну и, конечно, замечательный преподаватель Давиде, к которому просто приятно ходить на занятия! Спасибо вам за вашу работу! (Екатерина) 

Izvēlējos mācīties itāļu valodu tieši L'ITALII tāpēc, ka paralēli valodas apguvei L'ITALII organizē dažādus un daudzpusīgus pasākumus, saistītus ar Itāliju: kino, mūziku, modi, dizainu, kulināriju, ceļošanu. Nodarbības iepatikās jau no pirmās reizes! Pusotras dzīvespriecīgas stundas 2 reizes nedēļā, kurās mācāmies saprast un lietot itāļu valodu reālās ikdienas situācijās: pajautāt ceļu uz ielas, rezervēt galdiņu un pasūtīt ēdienu restorānā, uzrakstīt vēstuli draugam itāļu valodā un spēlēt itāļu tradicionālo Ziemassvētku spēli tombola! Turklāt nodarbībās vienmēr ļoti jauka, gaiša un iedvesmojoša atmosfēra! Tāpēc visiem, kas grib mācīties vai uzlabot itāļu valodas zināšanas iesaku to darīt L'ITALII! (Inese)

Itāļu valodas apmācība dod pamatus, lai varētu komunicēt itāliski. Pasniedzējs Nicola Corcell nodarbību novada neļaujot atslābt - visu laiku ir jādomā, jārunā vai jāraksta. Neskaidrā viela tiek atkārtota. Temps ir diezgan ātrs, ja mājās nepiestrādā, tad rodas problēmas. Kursi notiek jaukā atmosfērā un nelielās grupās. Visiem, kas grib apgūt itāļu valodu - noteikti iesaku. (Māra)
  
Es noteikti ieteiktu šos kursus saviem draugiem un paziņām. Izvēlējos mācīties tieši L'ITALII, jo likās ļoti interesanta mājaslapa un kursi atrodas ērtā vietā. Patika mācību atmosfēra - mierīga, pozitīva un ļoti ātri paiet mācību stunda. Papildus mācībām tika organizēti dažādi interesanti pasākumi itāļu kultūras iepazīšanai. Liels paldies tieši pasniedzējam Davide - zinošs, atsaucīgs, saprotošs. Vienmēr izskaidro neskaidros jautājumus. (Inese)


Principā, L'ITALII bija drauga izvēle, bet, cik atceros, mēs pat neizskatījām citus variantus:) Kopumā, ne mirkli nenožēloju, ka mēs mācāmies tieši šeit - man patīk gan grupa, gan vieta, gan skolotāji, gan tas, ka viss ir vairāk tāds "la famiglia" stilā. (Voldemārs)

Ārlietu ministrija apliecina, ka L'ITALII piedāvātais pakalpojums - itāļu valodas grupu apmācības Ārlietu ministrijas darbiniekiem tiek sniegts profesionāli un augstā kvalitātē. Itāļu valodas pasniedzēja Valentina Coppola ir ļoti kvalificēta, kompetenta un pieredzējusi savas jomas eksperte. Grupu nodarbībās tiek izmantoti visdažādākie apmācību paņēmieni un mācību materiāli, kas ļauj interaktīvā, aizraujošā un efektīvā veidā apgūt svešvalodu. Sniegtā pakalpojumu kvalitāte liecina par L'ITALII darbinieku pieredzi un atbilstošu kvalifikāciju itāļu valodas apmācību jomā.

Paldies L'ITALII par iespēju apgūt šo skaisto valodu un piedalīties dažādos ar Itāliju saistītos pasākumos! Es noteikti ieteiktu šos kursus L'ITALII visiem, kas vēlas apgūt itāļu valodu! Grupas nav lielas, pasniedzēji forši, it sevišķi Valentina, ir iespējams apgūt gan gramatiku, gan attīstīt savas runas prasmes itāļu valodā. Turklāt mācīšanās grupā ir interesanta, jautra un pozitīvā nozīmē izaicinoša. (Evita)

Reiz biju komandējumā Itālijā un, kad mūs nelielā busiņā vadāja no pilsētas uz pilsētu, es itāļu ceļabiedru sarunās klausījos kā muzikālā izrādē - viņi runāja visu laiku, turklāt skaļi un izteiksmīgi... Un, kad man kāds pavaicāja, vai nejūtos atstumta kā vienīgā valodas nepratēja, es atteicu: ak,nē, ko jūs, es jūsos klausos kā mūzikā! Protams, ka dienā, kad neilgi pēc šī brauciena pamanīju itāļu valodas kursu reklāmu, es sapratu - tā ir zīme! Un es jums teikšu tā: vislabāk kursos man patika mācīties tieši vitālo itāļu valodas izrunu, tik dzīvelīgu un skanīgu. Ja starp jums ir kāds latvietis-atturīgais, ejiet mācīties itāļu valodu, tā iedarbosies kā malks laba, uzmundrinoša sarkanvīna! (Ilze)

Мне все понравилось. Понравился Никола. Понравилась группа в которой я занималась. Была очень доброжелательная атмосфера. И еще понравились вечера, которые вы проводили. (Olga)

Es noteikti ieteiktu šos kursus saviem draugiem, jo, pirmkārt, pasniedzēji ir ļoti kompetenti un katram ir sava pieeja, un otrkārt, tiek dota iespēja uzzināt daudz jauna par itāļu kultūru un tradīcijām no pasniedzēju stāstiem un pieredzes. Kursos ir pieejami dažādi mācību materiāli, kā arī ir iespēja paņemt grāmatas vai žurnālus uz mājām. Studentiem tiek piedāvātas papildus aktivitātes, piemēram, dalība spēlēs, semināros un itāļu virtuves nodarbībās. Kursu norisei ir ērta atrašanās vieta. (Jeļena)

Man ir liels prieks, ka es izvēlējos L’ITALII valodu centru, kur 3 mēnešus mācījos itāļu valodu! Šajā centrā ir patīkama atmosfēra, kas motivē apgūt itāļu valodu, lieliskie pasniedzēji, un protams, forši, ka grupas ir mazas un tāpēc visiem tiek veltīta uzmanība. Es uzskatu, ka šajā īsajā laika periodā apguvu diezgan daudz un mācības man sagādāja prieku. Jūnijā es biju  atvaļinājumā Itālijā un valodu man sanāca ļoti aktīvi pielietot. Kursos iegūtas zināšanas man ļoti noderēja! Šobrīd, pēc ceļojuma, man ir ļoti liela motivācija labāk apgūt itāļu valodu un ātrāk doties jaunā ceļojumā uz Itāliju, kur varētu valodu pielietot praksē! :) Turklāt man patīk, ka papildus mācībām L’ITALII organizē interesantus pasākumus, kur arī es piedalījos (orientēšanas spēles, ēdienu gatavošana, kino vakari)! Arī mājaslapā var atrast ļoti lietderīgu informāciju! (Jūlija)
 
Skolu meklēju ilgi un dikti, tieši L'ITALII man patīk tāpēc, ka šeit nav vienkārši garlaicīgs mācību process, bet tiek organizētas dažādas aktivitātes - itāļu vakariņas ar kopīgu ēdienu gatavošanu, čineforumi u.c., kur sarunas notiek tikai itāļu valodā - ļoti laba prakse patīkamā atmosfērā. Nāciet, būs jautri! Es iemācījos runāt un raksīt par dažādām tēmam, kā arī centos apgūt gramatiku - tā nav viegla lieta! Es visiem iesaku mācīties itāļu valodu pie īstiem itāļiem, jo tikai viņi var pastāstīt par dažādām valodas niansēm, turklāt klausīties to, kā viņi runā, ir īsta bauda! (Aļona)

Noteikti ieteiktu citiem šo kursu, jo ir ļoti pārdomāts mācību temps, zināšanas tiek apgūtas lēnām, bez steigas, ir iespēja izrunāt neskaidros jautājumus. Augsti vērtēju iespēju mācīties mazā grupā, līdz ar to sanāk individuāla pieeja, pasniedzēja vienmēr izskaidro neskaidros jautājumus. Un liels paldies tieši pasniedzējai - ļoti zinoša, atsaucīga un jauka! (Inese)

Mana atsauksme par itāļu valodas kursu pirmo semestri ir visnotaļ pozitīva. Pasniedzēja Valentīna Koppola ļoti prasmīgi un iejūtīgi iepazīstināja mūs ne tikai ar itāļu valodas leksiku un gramatiku, bet arī mudināja runāt - tas mums brīžiem pat izdevās. :) Palīdzēja arī tas, ka Valentīna runāja ar mums tikai itāliski. Kad jūnijā biju Itālijā, es tiešām spēju kaut cik sarunāties ar itāļiem - vismaz par vienkāršām lietām un vienkāršā valodā, kā arī sapratu diezgan daudz no tā, ko viņi sacīja man. :) Esmu ļoti ieinteresēta turpināt mācības rudenī. (Silvija)

Es gāju šajos kursos nepilnus trīs gadus (ar pārtraukumiem), līdz sasniedzu B2 līmeni. Man patika, ka grupas nebija lielas, līdz ar to pasniedzēji spēja pievērsties katram individuāli un nebija jāuztraucas, ka kaut ko neizdosies līdz galam saprast vai pārējie “aizskries” pa priekšu. Pēdējo semestri mācījos viena pie Valentinas, arī tas man patika, jo nodarbības plānojām tā, kā bija ērtāk man - dažas vairāk veltījām runāšanai, dažas - tieši gramatikai. Tomēr vispozitīvākais aspekts ir tāds, ka pasniedzēji ir itāļi, līdz ar to pierast klausīties un runāt itāliski izdodas ātri un viņi var pastāstīt daudz ko interesantu, tikai “vietējiem” zināmu, par Itāliju. Pateicoties šiem kursiem, tūliņ jau uzsākšu otro gadu universitātē Itālijā, un spēju runāt un rakstīt itāliski pilnīgi brīvi. (Anna)

Mācīties svešvalodu ir darbietilpīgs un pacietību prasošs process. Apmeklējot itāļu valodas kursu, man patika, ka pasniedzēja Valentīna šo procesu spēja padarīt daudzveidīgu un aizraujošu. Tas bija forši, ka kursu laikā mēs mēģinājām saklausīt dziesmām vārdus, izspēlējām sadzīves situācijas un, protams, iemācījāmies arī gramatikas likumus. Liels paldies visai L’ITALII komandai par organizētajiem pasākumiem itāļu valodā! (Agris)

Mazāk kā pirms gada sāku iet uz itāļu valodas privātstundām L’ITALII pie pasniedzējas Valentina. Šoruden jau braucu uz Itāliju, strādāt Florencē kā praktikants! Liels paldies L’ITALII par nodarbībām, kultūras pasākumiem, aizrautību un pretimnākošo attieksmi! Valentina ir lieliska pasniedzēja, ar kuras palīdzību, pašam nemanot, var ātri sasniegt labus rezultātus itāļu valodā, kā arī iemīlēt un labāk saprast brīnišķīgo Itāliju. Paldies! (Laura)

Sirsnīgs paldies par lieliskajām itāļu valodas nodarbībām! Pirms došanās uz Sardīniju, nolēmu iegūt pamatzināšanas itāļu valodā, lai būtu vieglāk sazināties dažādās ikdienas situācijās. Kursi noteikti bija tieši laikā, jo Itālijā, konkrētāk, Sardīnijā cilvēki ļoti slikti zina angļu valodu (protams, ir atsevišķi izņēmumi, bet apceļot Sardīniju, bez itāļu valodas zināšanām, varētu būt diezgan problemātiski, dažviet var palīdzēt franču vai spāņu valodas zināšanas). Līdz ar to – varu būt priecīga, ka nolēmu apmeklēt itāļu valodas nodarbības. Iesaku arī citiem, kuri dodas uz Itāliju, pirms brauciena apgūt vismaz pamatfrāzes vietējā valodā. Kāpēc izvēlēties L’ITALII? – Mācību centrā ir ļoti jauka, patīkama atmosfēra, noteikti vēlos uzslavēt pasniedzēju Baibu Mazkalniņu, kura centās izdomāt interesantus, radošus uzdevumus, piedāvāt dažādus papildu materiālus, lai nodarbības būtu pēc iespējas atraktīvākas, kā arī rūpēties par katru kursu apmeklētāju, lai pilnīgi visiem būtu saprotama mācību viela. Šobrīd turpinu apgūt itāļu valodu Sardīnijā, varētu teikt, ka L’ITALII valodas kursi radīja manī pastiprinātu interesi par itāliešu valodu, kultūru. Vēlreiz paldies par pamatzināšanām! (Lingita Lina Bopulu)

Atsauksme par mūzikas kursu - "Šis bija kurss, uz kuru nācu tiešām ar milzīgu prieku! Otrdienas vakari bija labākie nedēļas darbdienu vakari. Un ne tikai tāpēc, ka mācības notika rotaļīgā, vieglā veidā un šaurā lokā. Domāju, ka ļoti liela nozīme ir arī pasniedzēja personībai. Davide ir lielisks skolotājs un nepārvērtējami taktiska, pieklājīga, inteliģenta personība ar dzirkstošu humora izjūtu! Mazliet žēl, ka tā arī nepadziedājām, jo mūsu mazais latviešu kautrīgo sieviešu pulciņš nebija pierunājams izdvest nevienu melodisku skaņu :) Kā jau šķiroties teicām Davide, ar nepacietību gaidām kursa turpinājumu!" (Agnese) 

Liels paldies par šiem dažiem mēnešiem itāļu valodas. Saka jau, ka sākt kaut ko mācīties nekad nav par vēlu, bet tomēr jāatzīst, ka šobrīd kaut ko iemācīties ir šausmīgi grūti :) Gan aizņemtības (kas noteikti un diemžēl ir galvenais šķērslis), gan arī ‘’vecuma’’ dēļ :) nav tomēr tā atmiņa vairs tik laba….Lai vai kā- liels paldies Nicola par izturību un sapratni, pieņemu, ka nav viegli ar tādiem ‘’studentiem’’, bet viņš ir tiešām ļoti labs un pacietīgs skolotājs, līdz ar to gaidu augustu, lai turpinātu pamazām lauzīties itāļu mēlē. (Mikus)

Tā kā man ir neregulārs darba grafiks, es nespēju pielāgoties klātienes nodarbībām, tāpēc izvēlējos individuālas nodarbības skype platformā: šādā veidā varēju attālināti sadarboties ar Itālijā dzīvojošu pasniedzēju, pielāgot mācību intensitāti (biežumu) attiecīgās nedēļas aizņemtībai un, galvenokārt, mācīties, neizejot no mājas! Nekad šajā mācību procesā man nekā nav trūcis: mācoties itāļu valodu attālināti, esmu tikai ieguvēja! (Ilva par labu mācībām tiešsaistē)

Apgūt itāļu valodu attālināti sāku jau pirms Covid 19. Pirmkārt, ļoti ieekonomēju laiku ceļā (2h dienā), kā arī nebija jāmaksā par stāvvietu. Nodarbības kvalitāte nemazinājās, kļuva vēl ērtāk, skaņa un video perfekti. Protams, klātienes nodarbības ir labāk, bet šis variants ļauj šajos apstākļos abstrahēties no visa un pavadīt nodarbību labā gaisotnē. Lai mums visiem veicas! (Julians)

______________________________________________________________________________