19 maijs, 2016

ITĀLIJAI PA PĒDĀM 3!

28. maijā Latvijas Itāļu valodas pasniedzēju asociācija (ALII) jau trešo reizi organizē orientēšanās spēli "Caccia all'Italia" itāļu valodā, kas norisināsies Rīgas pilsētas centrā.

Spēles gaitā itāļu valodas interesenti iepazīsies ar itāļu kultūras aktualitātēm, atklās itāļu virtuves noslēpumus, kā arī dosies ceļojumā laikā un telpā, Rīgas pilsētvidē meklējot vēsturiskas liecības saistībā ar Itāliju, un tas viss – itāļu valodā!

Apmēram divu stundu garumā dalībnieki veiks dažādus uzdevumus itāļu valodā, kas ļaus saņemt turpmākās norādes par kontrolpunktu atrašanās vietām.

Starts spēles dalībniekiem tiks dots š.g. 28. maijā plkst. 12:00, bet no plkst. 11:30 notiks dalībnieku reģistrācija. Starta vietu dalībnieki uzzinās, iepriekš piesakoties elektroniski un saņemot pirmo uzdevumu kā norādi, kas palīdzēs noteikt dalībnieku tikšanās vietu.

Lai pieteiktos dalībai orientēšanās spēlē itāļu valodā, dalībniekam ir jāaizpilda dalībnieka pieteikuma anketa laikā līdz 25. maijam, plkst. 18:00. Tālāk, uz savu norādīto e-pasta adresi dalībnieks saņems dalības apstiprinājumu un norādi, kā nokļūt līdz starta vietai.

Dalība orientēšanās spēlē itāļu valodā ir bez maksas un tajā var piedalīties visi interesenti bez vecuma ierobežojuma, ar priekšzināšanām itāļu valodā.

Spēles noslēgumā izlozes kārtībā balvas saņems tie, kas kontrolpunktos būs atbildējuši pareizi uz visiem jautājumiem.

A presto!